REĢISTRĀCIJAS ANKETA tikšanās un diskusijas ar pašvaldības pārstāvjiem "Uzklausi un izsaki viedokli!"
Projekta “Kopā veidota nākotne - tā ir Tava iespēja” ietvaros biedrība "SATEKA" organizē divas diskusijas ar pašvaldības pārstāvjiem "Uzklausi un izsaki viedokli!", kuras norisināsies š.g. 13.oktobrī, plkst.14:00 un 20.oktobrī, plkst.14:00, Gulbenes kultūras centrā, Gulbenē, Gulbenes novadā.

Diskusijas tiek organizētas ar mērķi veicināt aktīvo iedzīvotāju savstarpējo komunikāciju ar lēmējvaru, palīdzot mijiedarboties un iesaistīties lēmumu pieņemšanā.

13.oktobra diskusiju tēma - "Sabiedrības līdzdalības nozīme un formas uzticības un sadarbības veicināšanai";
20.oktobra diskusiju tēma - "Kopīgā un atšķirīgā meklējumi Gulbenes novadā"

Tikšanās laikā tiks prezentētas apkopotās idejas, kuras būs izskanējušas Apkaimes ideju darbnīcās 2021, veicinot diskusiju par sadarbības formām starp aktīvajiem iedzīvotājiem un pašvaldības pārstāvjiem. Diskusijās tiks runāts arī par iedzīvotāju un pašvaldības savstarpējo komunikāciju un informācijas nodošanas kanāliem.

Pēc diskusijām tiks veidots apkopojums, kurā tiks iekļautas būtiskākās iedzīvotāju vajadzības, kuras nākotnē varēs tikt iekļautas pašvaldības teritorijas attīstības plānos un programmās. Tāpat, diskusijās paustie viedokļi un vajadzības varēs tikt ņemti vērā dažādu plānošanas dokumentu un projektu izstrādē, kā arī definējot prioritātes iedzīvotāju vajadzību apmierināšanai.

Papildus jautājumu gadījumā ar biedrību "SATEKA" var sazināties, rakstot e-pastu - sateka@sateka.lv vai zvanot +371 26330257 (birojs)!

ESI AKTĪVS - IESAISTIES! VEIDOSIM SAVU VIDI KOPĀ!

Dalība diskusijās ir iespējama ar sadarbspējīgu Covid19 sertifikātu, kurš apliecina, ka ir pabeigts pilns vakcinācijas kurss pret Covid19 vai pārslimots Covid19 pēdējo 6 mēnešu laikā.

UZ TIKŠANOS DISKUSIJĀS!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
Tālruņa numurs *
E-pasta adrese
Dalība diskusijā ( var piedalīties vienā diskusijā vai abās) *
Required
PIEKRIŠANA *
APSTIPRINĀJUMS *
PALDIES PAR REĢISTRĀCIJU!
Norādītie personas dati tiks izmantoti tikai diskusiju organizēšanai.
Aktivitāte norisinās projekta Nr.2021.LV/NVOF/MAC/046 “Kopā veidota nākotne – tā ir Tava iespēja!” ietvaros, ko finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par reģistrācijas anketas saturu atbild biedrība “SATEKA”.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Sateka. Report Abuse