Чим унікальний український суржик?!
Мова – це серце нації. Воно б’ється в її грудях, проживаючи усі почуття: радіє, боїться, ненавидить, плаче. Наша ментальність  віддзеркалюється у мові. І чим глибше ми поглинаємо у різнобарв'я нашої мови, тим більш глибокою та красивою стає вона.

Не існує нації без мови, не існує мови без нації. Але поруч з цим існує суржик. Чим унікальний український суржик?! Про це пропонує поговорити вчителька української мови Наталія Червякова, котра переїхала до Кропивницького із міста Золоте, що на Луганщині. Там пані Наталя викладає у Золотівському професійному ліцеї, а у Кропивницькому проводить цікаві та захоплюючі лекторії, присвячені розмаїттю української мови.

Тож, записуйтесь на лекцію, котру пані Наталя проведе у суботу, 24 вересня в освітньо-культурному просторі "Гончаренко центр" (початок лекції о 12.00, тривалість - півтори години).

Щоб записатися на участь у зустрічі, будь ласка, заповніть анкету - https://cutt.ly/fCiqT5Y - і без нагадувань приходьте у вказаний день та час за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку (для орієнтиру - на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер"). Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі, і ця також, безкоштовні!

Щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги центр припиняє свою роботу, і ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабрикці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати та приймати на заходах у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та нашу політику безпеки. Зверніть на це увагу!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Напишіть ваше прізвище, ім‘я та по батькові, будь ласка *
Напишіть ваш номер телефону, будь ласка *
Поставте на початку крапку, наприклад:  .0508849716
Скажіть, чи ви раніше брали участь у заходах у Гончаренко центрі? *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy