Registreerimine - 2018
Eraisik/firma *
Eraisik sisestab oma ees- ja perenime. Firmalt ootame täpset nime ja esindaja ees- ja perenime
Your answer
Isikukood/reg. nr *
Eraisik sisestab siia oma isikukoodi ja firma registrikoodi
Your answer
Telefon *
Sisestage oma telefoni number, et saaksime vajadusel Teiega ühendust võtta
Your answer
E-post *
Sisestage toimiv e-posti aadress. Kui Teil seda pole, siis sisestagegi - puudub
Your answer
Pakun *
Märkige ära need lahtrid, mis teie kauba kohta käivad(nt. mänguasjad - kaup, prillide puhastamine - teenus) Kui teil on erinevat kaupa, siis registreerige nii mitu korda kui vaja (Iga registreerimise eest maksate eraldi) Erikaup on kõik see, mis teiste alla ei kuulu (nt. murutraktorid, (mängu)majad, tünnisaun, autod jne. jne.) Tööstuskaup hinda ei tõsta ja palun kindlasti märkida, et sellega kauplete. Palun ärge pange seda erikauba alla. Erikaup nõuab tihti erilisi kohti müügiplatsil ja sellepärast on registreerimise juures eraldi välja toodud. Erikauba müüjatel soovitan täpsustada nende vajadusi platsi suhtes. Ainult meetritest ei piisa.
Kauba või/ja teenuse kirjeldus *
Sisestage kauba või teenuse lühikirjeldus. Palun olge võimalikult täpne ja ärge jätke olulist infot välja. Nt. müüte käsitööd, aga laadapäeval selgub, et te valmistate ka suhkruvatti ning vajate elektrit. Sellisel juhul võime keelata teil registreerimata kauba müügi. Kui kauba kirjeldamine tekitab raskusi siis võtke ühendust- 5264590 (Rein)
Your answer
Mitu jooksvat meetrit müügipinda vajate? *
Sisestage müügikoha laius meetrites 1-12 (tasumine toimub vastavalt siia sisestatud meetritele)
Your answer
Erisoovid
Sisestage, mida erilist Te meie poolt sooviksite (nt. "elekter - 2 kW" või "soovin kaupa müüa oma auto pealt" jne.) Mõnede erisoovide täitmine võib meil olla võimatu ja me anname sellest Teile teada. Samuti on osade soovide täitmine tasuline (nt. elekter- 5€)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.