23.11. Nohy – naše opora
Srdečně vás zvu na seminář
Nohy – naše opora
Na semináři se zaměříme na své nohy, jejich spojení se zemí, na pocit opory, stability a možnosti vykročit do budoucnosti.
Cvičení podobné józe je vhodné pro každého. Přispívá k rozpouštění napětí, odbourávání stresu, k povzbuzení životní energie. Jakmile začnete věnovat pozornost svému tělu a budete experimentovat s jednotlivými cviky, brzy zjistíte, že „nemáte“ tělo, ale že „jste“ ve skutečnosti svým tělem. Jedná se o osvobození člověka od jeho psychických a fyzických pout.
Jednoduchým cvičením budeme osvobozovat tělo od nahromaděného napětí a budeme pozorovat odraz této změny v naší mysli. Tělo i mysl jsou neoddělitelně propojený systém a při uvolňování jednoho se uvolňuje i druhé.
Kurz vychází z bioenergetického cvičení a biodynamické terapie.
Jak bude kurz probíhat?
Na úvod se zakotvíme v těle, zrelaxujeme, potom se pomalu rozcvičíme. Následují tzv. stresové pozice - jedná se o delší cviky, kde se uvolňují blokády energie v těle. Závěrečná část je klidová na zažití a případně mini masáž nebo dotek na závěr na opětovně zakotvení prožitku v těle.
Cvičení respektuje fyzické možnosti každého účastníka, probíhá v pohodovém tempu.
Ze cvičení odchází účastníci uvolnění, zrelaxovaní. Někteří si uvědomí propojenost svého těla se svým prožíváním nebo i životními situacemi.
Pro koho je kurz určen?
Kurzy jsou vhodné pro ty, kteří chtějí začít cvičit, ale netroufají si zajít do fitka. Cvičení nabízí bezpečný prostor pro prozkoumání vlastních možností a lepší propojení se svým tělesným prožíváním.
Kurzy jsou přínosné pro ty, kteří hledají osobní seberozvoj a uvědomují si, že tělo a psychika jsou neoddělitelné a že prací s tělem můžeme uvolnit i blokády v psychice.
Praktické informace?
Potkáme se ve čtvrtek 23.11.2017. Seminář je dvouhodinový a začne v 9:00 hod, přijít můžete 15 minut před začátkem.
Místo konání: Studio Léčím sebe, Koněvova 87, Praha 3
Místo si prosím rezervujte zde:. Rezervace je platná po uhrazení ceny semináře. Detaily vám zašlu mailem.
Cena: 350 Kč.
S sebou si vezměte: karimatku, lehkou deku, pohodlné oblečení
Vaše jméno a příjmení
Your answer
Váš e-mail
Your answer
Vaše telefonní číslo
Your answer
Zpráva pro mne?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service