DJ Fem Workshop
Оголошуємо пошук 6 учасниць для DJ Fem Workshop у Чернівцях!
У ході воркшопу учасниці зможуть ознайомитися з історією електронної музики та теоретичними основами її створення, отримати базові знання та вміння з діджеїнгу, працювати в студії з професійним обладнанням. Також музикантки матимуть змогу створити та записати власні сети.
З учасницями працюватимуть діджейки Анна Хвиль (UA), Надін Мозер (DE) та Ена Лінд (DE), які через онлайн-зустрічі й спеціально створені відеотьюторіали допоможуть освоїти основні принципи роботи з вініловими програвачами та електронними носіями.
Мета воркшопу – створення середовища зі сприятливими умовами для діджейок у Чернівцях, посилення видимості жінок на сучасній сцені електронної музики, розвиток музичної спільноти в Чернівцях.
Подаватися можуть початківиці, які хочуть отримати навички діджеїнгу, та молоді артистки електронної музики з Чернівців.
Терміни проведення воркшопу: 28 листопада - 13 грудня.
Упродовж двох тижнів воркшопу відбудуться 6 zoom-зустрічей (у вихідні), участь у яких обов'язкова. Під час них учасниці працюватимуть з менторками-діджейками, отримають завдання на тиждень, а потім обговорять їхнє виконання. У будні – робота в студії за графіком, складеним за побажаннями учасниць: кожна з них 5 годин на тиждень працюватиме з обладнанням у зручний для себе час.
Участь у воркшопі безкоштовна. Від тебе – лише бажання створювати музичні сети та змога виділити час для роботи у студії. Жодних жанрових чи стилістичних обмежень. Тільки свобода для самовираження та дружня атмосфера.
Дедлайн подачі заявок – 12 листопада.

Проєкт реалізується ініціативою «КУХНЯ» (fb.com/femkukhnia) у співпраці з діджейською майстернею SPOON (Берлін) (spoondjworkspace.com) за підтримки ГО «Українсько-німецьке культурне товариство м.Чернівців» при Центрі Gedankendach та Goethe-Institut в Україні.
Email address *
Ім'я *
Прізвище *
Посилання на сторінку в соцмережах *
Як ти дізналася про проєкт? *
Чому ти хочеш взяти участь у воркшопі? *
Чого ти очікуєш від участі у воркшопі? *
Який у тебе досвід роботи зі звуком і музикою? *
Що тебе найбільше приваблює в діджеїнгу? *
Які твої улюблені продюсер_ки танцювальної електронної музики та чому? *
Як би ти оцінила свій рівень володіння англійською мовою? *
Частина занять воркшопу відбуватиметься англійською мовою.
Питання, очікування, пропозиції
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy