Anketa Smetanovy Sady
Milí spoluobčané,

do rukou se Vám dostává dotazník, který si klade za cíl zjistit, jak si Vy osobně představujete podobu a využití Smetanových sadů včetně napojení na oblast Křížového vrchu vzhledem k Vaším potřebám a možnému turistickému ruchu. Prosíme Vás o odpovědi na následující otázky. Tyto náměty budou převedeny do územní studie Smetanových sadů.

Veškeré informace z dotazníku budou použity pouze pro zpracování územní studie.

Dotazník je také možné jednoduše vyplnit na webu obce a na: www.jesenik.cityupgrade.cz

Na těchto stránkách si bude možno po dokončení práce detailně prohlédnout a přečíst navržená řešení a nápady a k nim se i dále vyjádřit. Ze studie budou vybrány a dále rozpracovány projekty, které se mohou v budoucnu realizovat. Proto je důležitý také Váš názor a nápady.
Žijete od narození ve městě Jeseník?
Your answer
Jste žena/muž?
Váš věk...
Your answer
Co se Vám vybaví, když se řekne "Smetanovy sady"?
Your answer
Co se v poslední době změnilo ve městě k lepšímu a co k horšímu?
Your answer
Existuje ve městě a Vašem okolí místo nebo objekt, o kterém můžete říci: "je to mé oblíbené místo, objekt..." anebo "nelíbí se mi/ stydím se za něj...". U odpovědi zdůvodněte proč.
Your answer
Existuje nějaké místo ve městě a Vašem okolí nebo krajině, které je podle Vás zajímavé, dnes zanedbané a zaslouží si rozvoj? Napište prosím kde je a jak si jej představujete.
Your answer
Myslíte si, že ve městě a okolí existuje potenciál, který by mohl výrazněji do města přilákat české a případně i zahraniční turisty?
Your answer
Máte konkrétní představu využití Smetanových sadů? Popište ji …
Your answer
Myslíte si, že by obnova Letního divadla přilákala do Smetanových sadů více místních a turistů? Pokud ano, popište Vaši představu ...
Your answer
Jaké konkrétní kulturní, společenské, volnočasové či sportovní možnosti podle Vašeho názoru ve městě chybí a Vy osobně byste je aktivně využívali? Je případně možné některé z nich umístit do areálu Smetanových sadů? Napište, které to jsou.
Your answer
Nachází se ve Smetanových sadech místo, které je vaše oblíbené nebo zanedbané a zasloužilo by si více pozornosti? Pokud ano, popište vaši představu.
Your answer
Chybí Vám pěšiny či cesty nebo trasy pro pěší či cyklisty propojující Smetanovy sady s městem a krajinou, které jsou aktuálně zanedbané či neexistují? Pokud ano, které to jsou?
Your answer
Jste spokojeni se současným stavem zeleně, laviček a košů, dětského hřiště, ploch pro venčení psů apod.? Popište…
Your answer
Myslíte si, že atrakce Dětský vodní svět Vincenze Priessnitze, která se bude nacházet v blízkosti tenisových kurtů, zde najde své využití? Popište Vaši představu.
Your answer
Máte konkrétní vzpomínky, fotografie nebo další podklady vztahující se ke Smetanovým sadům a mohly by být přínosné pro studii? Pokud ano, prosíme o jejich sepsání, případně vložení k dotazníku nebo o přiložení kontaktu na Vás.
Your answer
Jaké by podle Vás mělo být Vaše město v budoucnu? Jak si jej Vy představujete?
Your answer
Vaše vlastní otázka a odpověď na ni ...
Your answer
Děkujeme za vyplnění dotazníku, Vaše názory a náměty. Zároveň si Vás dovolujeme požádat o uvedení telefonu, případně mailu, pro případné doplnění Vašich námětů
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.