Přihláška na příměstké tábory v Sedlici
Email address *
Informace
Příměstské tábory pořádá obec Sedlice ve spolupráci s MAS Podbrdsko v rámci Operačního programu Zaměstnanost. Tábory jsou určeny pro děti, jejichž rodiče oba pracují (jsou zaměstnaní, jsou samostatně výdělečně činní, aktivně práci hledají, případně se vzdělávají. Tato přihláška je pouze stručná, po přijetí ji zaevidujeme a pošleme Vám podrobnou přihlášku, smlouvu, potvrzení o zaměstnání a monitorovací listy rodičů.

Tábory budou probíhat v prostorách víceúčelového sportovního areálu v Hoděmyšli. Sportovně-tvořivý indiánský tábor pro 25 dětí povede Jirka Pospíšil, taneční tábor Martina Dobešová (20 dětí) a tábor Stoupání na horu povedou učitelky z Lesní mateřské školy Kozičínský Klabánek (20 dětí). Podrobné informace o jednotlivých táborech najdete na webových stránkách obce a také Vám budou zaslány e-mailem.

Cena tábora je 2 000 Kč za jeden turnus v případě, že dotaci z OPZ nezískáme. S největší pravděpodobností ji dostaneme a cena bude činit 500 Kč, částka je určena na stravování dítěte (oběd bude přivezen ze školní jídelny v Rožmitále pod Třemšínem, svačiny a pitný režim zajistí lektoři). V případě, že děti v rámci tábora pojedou na výlet, bude ještě vybíráno jízdné a vstupné.

Výběr turnusu *
Required
Mám zájem o příměstský tábor i v případě, že nezískáme dotaci a cena bude 2 000 Kč *
Přednost budou mít zájemci, kteří zvolí možnost ANO
Jméno a příjmení dítěte *
Your answer
Datum narození dítěte *
Your answer
Zdravotní omezení dítěte (alergie apod.)
Your answer
Velikost trička *
nebude využito na všech táborech
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service