Formularz zgłoszeniowy na kurs CPD "Jak budować kontakt z trudnymi uczestnikami grup,pokonywać własne obawy i czego się trzymać w sytuacjach konfliktowych", Mindfulness Association Polska
Zapraszamy nauczycieli uważności (mindfulness) na kurs CPD (Kontynuacja Rozwoju Zawodowego) "Jak budować kontakt z trudnymi uczestnikami grup, pokonywać własne obawy i czego się trzymać w sytuacjach konfliktowych". Kurs odbędzie się w Warszawie w dniach 16-17 marca 2019 roku.

Kurs skierowany jest dla nauczycieli uważności w każdej z metod (m.in. MBLC, MBSR, MBCT, MBCL, Breathworsks).

Weekend ten poświęcony będzie rozwijaniu umiejętności w dwóch obszarach – relacje interpersonalne, prowadzenie grupy i ucieleśnie (Obszary tematyczne 2 i 3 z MBI-TAC).

W trakcie weekendu poznamy podstawy koncepcji uniwersalnych potrzeb ludzkich wg. Marshalla Rosenberga oraz procesy pomocne w przygotowaniu do spotkania z trudną grupą i do bycia w kontakcie z uczestnikami, którzy są dla nas jako prowadzących wyzwaniem.

W czasie spotkania będziemy mogli wypróbować nowopoznane narzędzia w bezpiecznych warunkach podczas pracy w parach i małych grupach. Będzie też okazja aby wymienić się doświadczeniami, poprowadzić dialog w realnej sytuacji wyzwania i sprawdzić, jak nasze nowe umiejętności wpływają na uczestników grupy.

To będzie dobra okazja, aby spotkać się z trudnościami, jakich wszyscy się możemy się obawiać i badać jak i z jakich powodów wtedy reagujemy, jak nasze reakcje wpływają na grupę i jak szukać rozwiązań, które przyniosą korzyści zarówno nam jak i uczestnikom.

Pracę z myślami i emocjami w ciszy i w dialogach przepleciemy okresami cichej medytacji, aby rozwijać równowagę umysłu, życzliwość i spokój tak potrzebne w relacjach z pojedynczymi osobami i grupą.

Celem całego procesu jest umiejętność odnajdywania równowagi pomiędzy potrzebami wszystkich uczestników konkretnej sytuacji – w równej mierze prowadzących jak i uczestników.
Każdy uczestnik pozna także sposoby na wspieranie kontaktu ze sobą przed, w trakcie i po zakończeniu pracy z grupą, co może być znaczącym wkładem w podniesienie umiejętności ucieleśniania bycia obecnym i świadomym tego, co się dzieje wtedy gdy się dzieje bez preferencji zarówno podczas prowadzenia grupy jak i w życiu osobistym.


Kurs poprowadzi Ewa Orłowska - Certyfikowany nauczyciel MBLC oraz MBSR (certyfikat Institute for Mindfulness Based Approaches, Niemcy). Współprowadzi kursy w obrębie ścieżek proponowanych szkoleń w Mindfulness Association Polska oraz CPD. Superwizor Mindfulness Association Polska (certyfikacja Mindfulness Association, Wlk. Brytania). Nauczyciel brytyjskich programów dla szkół Mindfulness in Schools Project.

Data:
16-17 marca 2019r.

Miejsce:
Warszawa - dokładną lokalizację podamy wkrótce

Cena:
Kwota należności uzależniona jest od terminu wpłaty :
oferta promocyjna - wpłata do dnia 15.02.2019r. - 900zł
wpłata po 15.02.2019r. - 950zł
Przy rezygnacji z udziału w kursie do dnia 15.02.2019r. opłata jest w pełni zwrotna, po tej dacie opłata nie podlega zwrotowi.

Wydarzenie na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/1138288203002311/

Strona webowa Mindfulness Association Polska:
www.mindfulnessassociation.org.pl

KONTAKT:
mapoland.info@gmail.com

Wypełnienie formularza nie gwarantuje miejsca na kursie.
Jedynie wpłata pełnej kwoty za udział oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego - daje taką pewność.

Liczba miejsc jest ograniczona. Istnieje możliwość wpłaty w ratach - w tej sprawie prosimy o kontakt mailowy.

Po wypełnieniu formularza prosimy o wpłatę kwoty:
na konto: 29 1240 4025 1111 0010 6239 9853
w Banku Polska Kasa Opieki S.A.,
którego właścicielem jest:
Fundacja Voices
ul. W. Roentgena 10/14
50-362 Wrocław.
W tytule transakcji proszę wpisać swoje imię, nazwisko, email oraz tekst "Kurs CPD".


Podmiotem odpowiedzialnym organizowanego kursu jest :
Fundacja Voices
ul.Wilhelma Roentgena 10/14
50-362 Wrocław
NIP: 898-22-10-788
Numer KRS: 0000528085

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Wiek *
Your answer
Email *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Miejscowość *
Your answer
Jestem nauczycielem uważności w metodzie: *
Dane do FAKTURY VAT
Dla kogo? W przypadku sprzedaży na rzecz osób prawnych bądź osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą - proszę podać nazwę firmy. Osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej wpisują swoje imię i nazwisko.
Your answer
Adres do FAKTURY VAT
Ulica, numer bramy / mieszkania lub numer domu lub lokalu
Your answer
Miejscowość
Your answer
Kod pocztowy
Your answer
NIP
Bez myślników; dotyczy wyłącznie sytuacji sprzedaży na rzecz osób prawnych bądź osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej pozostawiają to pole puste.
Your answer
Dane do zapisu na Kurs CPD *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service