Запрошуємо на тренінг: "Рефлексія професійної діяльності та її ролі в житті педагога" від Тетяни Палько, 8 грудня, у вівторок, з 18:00 до 20:00
Під час тренінгу будуть запропоновані вправи, які нададуть Вам можливість провести саморефлексію власної професійної діяльності та її ролі в Вашому житті, розвити навички побудови індивідуальної траєкторії професійного розвитку, удосконалити навички подолання стресу і запобігти професійному вигорянню. Бонус: учасники отримають презентацію з теми у програмі Prezi і посвідку (сертифікат) участі у заході, який проводиться на платній основі.
Якщо Ви зацікавлені пройти таке навчання, прошу заповнити гугл-форму і сплатити вартість участі у семінарі-тренінгу за реквізитами:
Отримувач: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНФОРМАЦІЙНО-ДОСЛІДНИЙ ЦЕНТР "ІНТЕГРАЦІЯ ТА РОЗВИТОК"
Код ЄДРПОУ: 25126564
Рахунок: UA653006140000026008500299065 в ПАТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК", м.Київ
Призначення платежу: За участь Ваше ПІБ в тренінгу Т. Палько. Без ПДВ.
Вартість послуги: 150,00 грн.

Просимо звернути увагу на правильність написання в гугл-формі Вашої електронної адреси, ПІБ і телефону. У разі правильного написання Вашого е-мейлу програма надішле Вам копію заповненої Вами гугл-форми.
Заповнюючи анкету в гугл-формі Ви підтверджуєте свою згоду на обробку своїх персональних даних в ІДЦ "Інтеграція та розвиток", а також погоджуєтеся з умовами надання освітніх послуг, зазначених в цьому рекламному оголошенні та в публічному договорі, розміщеному на сайті http://www.idcir.com.ua/
Чекаємо на онлайн-зустріч!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
1. Ваше ПІБ (повністю) *
2. Хто Ви? *
3. Ваш населений пункт, область *
5. Ваш мобільний телефон *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy