Tanečná prípravka SOUL - online zápis
Vedeli ste, že dostatočný pohyb je nevyhnutný pre zdravý vývin mozgu dieťaťa?
Deti, ktoré majú dostatok pohybu sú zdravšie, v škole dosahujú lepšie výsledky, rýchlejšie sa učia a viac si pamätajú. Tanec všeobecne umožňuje sebavyjadrenie a uči sebaregulácii, čim prispieva k rozvoju emocionálnej stability. Tanečný šport je komplexný šport, prispieva k celkovému rozvoju kondície a koordinácie a k správnemu držaniu tela. Učí dieťa stanoviť si ciele, prekonávať prekážky, zvládať neúspechy, čim ho vybavuje aj do ostatných oblastí života (škola, zamestnanie, manželstvo, rodičovstvo). Je to párový šport a tým učí deti mnohé zručnosti. Učí rozdielom medzi mužom a ženou, deti sa cvičia vo vzájomnej komunikácii a kooperácii. Učia sa tiež priznávať si chyby a zvládať chyby toho druhého a pomáhať si navzájom.

Výuka v našej tanečnej prípravke prebieha hravou a zábavnou formou tak, aby si deti vytvorili pozitívny vzťah k tancu a hudbe, a zároveň sa zabavili v kolektíve. Naša skúsená trénerka s pedagogickým vzdelaním a skúsenosťami s deťmi v útlom veku hravým prístupom deťom spostredkúva základy všestrannej pohybovej ako aj všeobecnej hudobnej výchovy a psychologickej prípravy.
Všestranná pohybová príprava zahŕňa zdravé držanie tela, zlepšenie rovnováhy, rozvoj telesnej kondície a koordinácie celého tela, rozvoj pohybovej pamäti. Hudobná výchova dáva deťom rozvoj rytmiky a hudobného cítenia. Deti sa v našej tanečnej prípravke zdokonaľujú v koordinácii pohybu, orientácii v priestore, koncentrácii a spolupráci v kolektíve. Vo výuke je zahrnutá tiež psychologická príprava, teda rozvoj skupinového cítenia, kooperácie, zodpovednosti, výdrže a sebadisciplíny.

Tanečná prípravka SP I. (2-3r) a SP II. (4-6r) je formou intenzívneho krúžku, kde si dieťa získa aj návyk na pravidelnú činnosť a postupne napreduje a zdokonaľuje sa. Vyučovacia hodina prebieha raz do týždňa v poobedňajších hodinách v zrkadlovej sále nášho tanečného štúdia a trvá 45 minút. Na hodinách zúčastňujú deti bez rodičov, resp. doprovodu, nakoľko sa nám osvedčilo, že sa deti vedia lepšie sústrediť na výučbu v ich neprítomnosti. Rodičia môžu medzitým oddýchnuť pri káve a nápoji na našej recepcii.

Krúžok SP I. a SP II. je vedený počas celého školského roka, t.j. september až jún. Cena je 15,- € na mesiac na dieťa, platí sa vopred na štvrť rok alebo na polrok. Výuka SP I. a SP II. začína v pondelok 20.9.2021.

Tréningy tanečno-športovej skupiny SC (7-10r) sú vedené ako športová aktivita našimi trénermi tanečného športu. Deti majú dva 1-hodinové (60 min) tréningy do týždňa, kde sa učia latinsko-americké a štandardné tance. V tréningovom procese sa zameriavame na výčbu techniky jednotlivých súťažných tancov, kondičnú športovú prípravu a doplnkové telesné prípravy. Deti sú neskôr zapájané aj do mimoklubových súťaží a postupujú vrámci klubu do vyššej tréningovej skupiny (> SB > SA). Vrámci tréningovej sezóny a počas leta sú pre nich organizované sústredenia, ktoré sú zamerané na zdokonaľovanie sa a klubový tímbilding.

Tréningy tanečno-športovej skupiny SC sú počas celého roka, t.j. september až august. Členské je 25,-€ na mesiac na dieťa, platí sa vopred na štvrťrok alebo na polrok. Tréningy začíname v pondelok 13.9.2021.

ROZVRH
SP I. - pondelok - 16:15-17:00
SP II. - streda - 16:15-17:00
SC - utorok a štvrtok - 16:30-17:30


Tanečné štúdio SOUL (TŠK SOUL Prešov) nájdete na Solivarskej 28 v Prešove (areál bývalej Plety, resp. bývalé KATSUDO) - otvoriť na google mape tu >>> https://goo.gl/maps/3arqkUXDndJUQTGcA

studio.souldance@gmail.com

https://www.facebook.com/tsksoulpresov
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Prihlasujem moje dieťa na *
Meno a priezvisko dieťaťa *
Dátum narodenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Navštevovalo Vaše dieťa v minulosti iný hudobný alebo tanečný krúžok? *
Meno a priezvisko rodiča, resp. zákonného zástupcu dieťaťa *
Trvalé bydlisko rodiča, resp. zákonného zástupcu dieťaťa (ulica a číslo domu, mesto, PSČ) *
Tel. kontakt *
Poznámka
Po odoslaní tejto online prihlášky Vás budeme na Vami uvedený kontaktný email informovať o dátume a priebehu osobného zápisu a úhrade výuky.

tím TŠK SOUL Prešov
studio.souldance@gmail.com
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy