Zgłoszenia: Warsztaty z myślenia ciałem
Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach Myślenie ciałem - o wysiłku i regeneracji, w ramach 6. edycji Festiwalu Myśli Abstrakcyjnej

OPIS:
Wysiłek i regeneracja, zmęczenie i odpoczynek, aktywność i bezczynność -  przeciwieństwa czy części nierozerwalnego cyklu?
W tegorocznej Pracowni Ciała Festiwalu Myśli Abstrakcyjnej, którego hasłem jest "Jesteśmy zmęczeni" przyjrzymy się tematowi wysiłku i odpoczynku z perspektywy ciała i ruchu: jak je rozumiemy? Czym dla nas są? Jak je odczuwamy? Jak między nimi przechodzimy? Co dzieje się z nami, gdy tracimy równowagę pomiędzy nimi? I jak możemy wykorzystać do tego świadomy ruch i oddech? Zapraszamy do doświadczania.
Doświadczenia będą dostosowane do indywidualnych możliwości ruchowych.

PRZYGOTOWANIE DO WARSZTATU:
Na warsztat zabierz wygodne (niekrępujące ruchów) ubranie, koc lub matę do leżenia na ziemi.

MIEJSCE, CZAS:
Warsztaty będą odbywać się w niedzielę 21 listopada w godzinach 16:30-19:00, w Rotacyjnym Domu Kultury na warszawskim Jazdowie. Udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

PROWADZĄCA:
Zuza Sikorska - certyfikowana trenerka języka ruchu oraz świadomej pracy z ciałem i  oddechem. Zajmuje się poszukiwaniem twórczych sposobów na przywracanie perspektywy cielesnej do kultury i życia ludzi. Założyła myślenie ciałem / Bodythinking, w ramach którego rozwija autorską metodę, prowadzi warsztaty i praktykę indywidualną.

PYTANIA:
do prowadzącej:zuza@bodythinking.pl 
organizacyjne: halo@dzikibez.com


6. Festiwal Myśli Abstrakcyjnej odbędzie 15-21 listopada na warszawskim Otwartym Jazdowie i w Śródmieściu Warszawy. Podczas tegorocznej edycji będziemy analizować własne uwikłanie i przyglądać się temu, co nas wszystkich eksploatuje, ale też tworzyć pomysły na odzyskanie czasu wolnego, pracy, która nie alienuje, swobody kreatywności i twórczości (bez zamówień, oczekiwań rynku). A może po prostu przysiądziemy wspólnie na tej starej, zdezelowanej kanapie?

Więcej o programie: www.fma.waw.pl


Zadanie publiczne pt. 6. Festiwal Myśli Abstrakcyjnej jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Miasta Stołecznego Warszawa.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Bez tytułu
Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Numer telefonu *
Wiek *
Czym się zajmujesz na co dzień? *
DANE OSOBOWE: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu w celach związanych z procesem zapisów na warsztaty, prowadzonych przez Stowarzyszenie Filmowe Dziki Bez z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Puławskiej 266/315  [wymagane] *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy