Silesia Swing Festival 2017
Dziękujemy za zainteresowanie naszym wydarzeniem. Jesteś na najlepszej drodze, aby spotkać się z nami w ostatni weekend maja w Katowicach.
To jest formularz rejestracyjny. Prosimy o zapoznanie się ze wszystkimi informacjami, staranne wypełnienie i trochę cierpliwości, byśmy mieli czas odpisać na Twoje zgłoszenie.

Możesz zapisać się na 1, 2 lub 3 zajęcia i są to odpowiednio: Track Pass, Full Pass i Max Pass. Tylko od Ciebie zależy jakie zajęcia wybierzesz. W zależności od Twojego wyboru, spędzisz u nas ucząc się 3, 6 lub 9 godzin w ciągu tego weekendu.
Niestety opcja Party Pass została wyprzedana.

Jeśli chcesz zacząć przygodę ze swingiem, mamy dla Ciebie opcje BEGINNERS TRACK (3 godziny zajęć Lindy Hop lub Authentic Jazz) i BEGINNERS PASS (6 godzin zajęć Lindy Hop i Authentic Jazz).

Nie musisz zapisywać się w parze i nie musisz określać teraz swojego poziomu. I tak wyznaczą go głównie uczestnicy, a podane przez nas poziomy są orientacyjne. Po przejściu procedury rejestracyjnej otrzymasz od nas ankietę, na podstawie której określimy Twój poziom.

Potrzebujemy trochę czasu, aby odpisać na rejestrację. Kilka dni prawdopodobnie, może mniej. Ale ona jest zapisana na dysku i nie zginie.

Dziękujemy raz jeszcze i do boju. W razie pytań/wątpliwości pisz do nas na swingcity.katowice@gmail.com lub dzwoń na 693 40 60 42.

Imię i nazwisko *
Your answer
Nr telefonu
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Miasto *
Your answer
Rejestruję się na: (wybierz 1, 2 lub 3 techniki, poziom określimy na podstawie ankiety, którą wypełnisz później) *
Required
Rejestruję się jako: *
Imię i nazwisko partnerki/partnera: (pamiętaj, że ona/on również musi się zarejestrować)
Your answer
Interesuje mnie hosting:
Pytania/Uwagi:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms