Přihláška pro poradny - ALLfestival 2018
ALLfestival 2018
Alchymistické Litoměřice
18.-20.5.2018

Naplněný osobní a pracovní život
"Work-life balance?"

K tomu, aby byl člověk spokojený a šťastný v životě, měl by být spokojený i v práci a s tím, čím svůj život naplní. Každá naše část je důležitá, ať už jsou to vztahy, partnerství, rodina, práce, volný čas nebo odpočinek.

Naplněný a plnohodnotný život je pro každého z nás podstatný. Pro naši duši i smysl života.

V dalším ročníku festivalu se budeme zaměřovat na témata, která jsou spojena s naší prací, hojností, využíváním času, vlastního potenciálu a bytí.

Můžete se tedy těšit na inspirativní osobnosti, které uchopily svůj osud do vlastních rukou a zasvětily život činnostem, po kterých toužily nebo vnímaly jako své poslání. Dělají věci jinak, srdcem a celou svou duší. Nebojí se jít proti proudu a plnit si své sny.

Součástí těchto cest jsou bezesporu naše vlastní záměry, vize, talenty, práce s tělem, pocity i emocemi. Necháme se inspirovat od předních odborníků, koučů a úspěšných osobností, jak pracovat sami se sebou, na co se zaměřit, abychom byli ve svém životě úspěšní, šťastní a vnitřně spokojení.

Pokud vás toto téma oslovuje a máte v rámci festivalu co nabídnout, prosím registrujte se. Přihlašte se a my se vám ozveme, jakmile začneme program připravovat.

Děkujeme.
Tým ALLfestivalu

Pořadatel: Mgr. Michaela Švejdová, Zámek 674, 69662 Strážnice, IČ: 675 10 639 a Městská kulturní zařízení Litoměřice, Na Valech 2028, 41201 Litoměřice

Kontakt na organizátora poraden:
Naďa Peksová, všeobecné informace allfestinfo@email.cz
Blanka Braunšveigová 724 415 583, allporadny@email.cz

Email address *
Jméno: *
Your answer
Příjmení: *
Your answer
Název firmy:
Your answer
Kontaktní osoba: *
Your answer
Fakturační adresa: *
Your answer
Kontaktní adresa (v případě, že je jiná než fakturační):
Your answer
IČO: *
Your answer
Mobil:
Your answer
Webová stránka:
Your answer
Název služby: *
(Určeno ke zveřejnění - max. 40 znaků včetně mezer)
Your answer
Anotace ke službě a/nebo osobě *
(Anotace ke službě a/nebo osobě, která ji provozuje, specifika, originalita Maximálně 15 vět):
Your answer
Objednávám si místo pro poradnu na 3 dny *
(Stůl o rozměrech 70x70cm a židle. Další stůl a židle po dohodě s organizátorem.):
Required
Mám zájem působit u Mentoringového stolu
Mentoringové stoly budou sloužit pro inspiraci, sdělování zkušeností vlastním příběhem, koučování apod. Jedná se cca o 1h mentorování v rámci stolu pro až 10 osob umístěného v poradenské sekci v prostorách hradu ( info na emailu: allporadny@email.cz )
Vlastní stánek o rozměrech:
(prosíme o vyplnění popisu stánku případně zaslání fotografie na email: allporadny@email.cz) děkujeme
Your answer
Technické požadavky či specifika:
(uvěďte zde:)
Your answer
Mám zájem o inzerci v našem novém ALLfest ČasOpisu
ČasOpis ALLfest 2017 ke stažení zde: http://bit.ly/2rggg5i
Seznamte se s pokyny pro prodejce / poradce
Vyplněním údajů v této závazné přihlášce a jejím odesláním vystavovateli se zavazujete k zaplacení všech plateb a splnění podmínek uvedených níže a aktuálních pokynech pro vystavující a přednášející: http://2017.allfestival.cz/?p=7096

Platbu proveďte po potvrzení Vaší přihlášky na účet 2400710393/2010 jako variabilní symbol uveďte vaše IČO, do zprávy pro příjemce Vaše jméno / název firmy uvedený na přihlášce. Doklad o platbě bude vystaven pouze na vyžádání v průběhu akce.

Všeobecné podmínky:
Smluvní vztah vzniká potvrzením přihlášky (vč. ceny) pořadatelem. Toto potvrzení obdrží prodejce emailem.
Platbu za pronájem prodejní služby (100% částky) je třeba zaplatit nejpozději do 13.dubna 2018. V případě neúčasti propadá poplatek pořadateli.

Přidělení plochy určuje pořadatel. Toto místo bude přesně vymezeno přímo na stanovišti. Pořadatel má právo rozhodovat o umístění jednotlivých poraden a výstavního místa.

Prodejce / poradce se zavazuje, že nebude rušit ani obtěžovat ostatní účastníky akce (hlukem, prachem, zápachem – není dovoleno používat vykuřovadla, vonné tyčinky či otevřený oheň apod.)
Pořadatel zajišťuje ostrahu objektu v době, kdy je výstava uzavřena. Pořadatel neodpovídá za ztrátu, zničení či poškození zboží či jiného majetku prodejce.

Prodejce / poradce se zavazuje dodržovat v průběhu akce veškeré platné předpisy a zákony platné v ČR (hygiena, ČOI, ochrana spotřebitele, atd.) dbá pokynů pořadatele akce a dodržovat veškerá ustanovení – podmínky prodeje, uvedené v této přihlášce / smlouvě. Dále se zavazuje udržovat přidělený prostor a jeho okolí v čistotě a pořádku, přinést si vlastní prodlužovací kabely nutné k připojení a ostatní vybavení pro daný prodej odpovídající současným normám za elektroinstalaci od místa určeného k připojení ručí nájemce.

Prohlašuji, že jsem se před odesláním/podpisem této závazné přihlášky seznámil a souhlasím s podmínkami výše uvedenými.

A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms