Projektikonkurss Nopi Üles!
Nopi Üles projektikonkurss annab teada, et taotluste vastuvõtmine peatatakse juuni-juuli 2019!
Sel ajavahemikul tegeletakse juba laekunud taotlustega (aprill-mai).
Ilusat suve ja kohtume uute ideedega juba augustis!


NOPI ÜLES ehk Noorte piirkondlikute ideede projektikonkurss on mõeldud just Sulle toetamaks nii Sinu omaalgatuslike ideede väljatöötamist kui ka elluviimist.

Tegevuste kaudu saad panustada oma kodukoha arengusse ning edendada koos teiste noortega aktiivset eluhoiakut. Ühe projekti jaoks saab taotleda kuni 1800 eurot. KOVi või KOV hallatava asutuse oma- ja kaasfinantseering on lubatud kuni 900€.

Oma idee esita maksimaalselt 2 kuud enne tegevuste algust. Näiteks: kui tahaksid tegevustega alustada septembris, siis täida taotlusvorm juunis.

Mida pead tegema?

ESIMESE sammuna pane oma idee esitamiseks kokku vähemalt 2-liikmeline grupp (sina ja vähemalt üks huviline veel).

TEISEKS esita see idee läbi käesoleva vormi. Kui idee on saabunud, võtame me Teiega ühendust, et paika panna lõplik tegevuskava ja toetuse vajadus.

KOLMAS samm on aga eriti põnev. Anname märku, kui selleks on õige aeg. Et Sinu projekt saaks lõpliku rahastusotsuse, tuleb üles filmida video või luua poster, mis kirjeldab just Sinu projekti vajalikkust. Kohe, kui saadad selle meile, laeme me video või postri üles „Nopi Üles!“ Facebook´i lehele, kus Sinu sõbrad ja kogukond saavad sellele ideele ise hoogu anda.

Niipea, kui oled kokku saanud 200 meeldimist, sõlmime lepingu ja saad alustada idee elluviimisega. Kui mingil põhjusel seda kahe nädalaga kokku ei saa, kaasame noortemeelse komisjoni, kes annab oma arvamuse.

Sinu sõbrad ja toetav kogukond saab jälgida kõikide projektide läbiviimist, sündmusi ja ka aruandlust Nopi Üles blogi vahendusel, seega ei jää ükski elluviidav projekt tähelepanuta! Nii lihtne see ongi!

Projekte saab esitada jooksvalt, nii, et ka tähtaegade pärast ei pea muretsema. Oluline on, et pärast rahastuse saamist viiksid oma idee ellu nelja kuu jooksul.

Projektikonkursi Facebook´i leht (vajuta "meeldib"), kus laetakse üles kõik videod või postrid leiad:
https://www.facebook.com/NopiUles

Kui vajad lisainfot, siis juhendi leiad siit:
http://nopiyles.blogspot.com.ee/p/nopi-ules-juhend.html

Kui tekkis küsimusi, kirjuta või helista!
Riin Luks, riin.luks@ank.ee /58083744
Carolyn Mets, carolyn.mets@ank.ee /56976026

Noorte piirkondlikute ideede projektifondi "Nopi Üles" tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ja ESF kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ alusel.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service