Запис на психотерапію
У ЗВ'ЯЗКУ З ВИСОКИМ ПОПИТОМ НА ПОСЛУГИ З ПСИХОТЕРАПІЇ В НАШОМУ ПРОЕКТІ, МИ ПРИЙМАЄМО ЗАЯВКИ В ЛИСТ ОЧІКУВАНЬ. ТЕРМІН ОЧІКУВАННЯ СКЛАДАЄ ОРІЄНТОВНО 2-3 ТИЖНІ.

Вітаємо!

Це форма для запису на безкоштовну психотерапію для тих, хто пережив важкий
травматичний досвід через російську агресію. Програма «Травма-фокусована психологічна та психотерапевтична допомога постраждалим від російської військової агресії в Україні» реалізовується Центром "Інтеграція" в рамках проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт.

✔ Центр "Інтеграція" надає високоспеціалізовану психотерапевтичну допомогу постраждалим від російської агресії. Тим, хто має середню і важку депресію, ПТСР (не окремі симптоми, а  відповідний критеріям), поєднання симптомів ПТСР і алкогольної залежності та інші важкі стани.

Допомога надається жителям деокупованих територій, ВПО, ветеранам та членам їх родин.

Проєктом НЕ передбачається робота з діючими військовими, з пацієнтами з розладами психотичного рівня та тривала робота з розладами особистості.


Залиште Ваш запит, і один із членів нашої команди зв’яжеться з Вами для уточнення інформації впродовж наступних 2 днів.

Ми намагаємося надавати послуги якомога швидше, але існує певний список очікування, тому перша консультація безпосередньо психотерапевта може відбутися протягом 1-2 тижнів.

Якщо Ви потребуєте термінової допомоги – зверніться, будь ласка, 
за телефоном 0-800- 100-102 на «Гарячу лінію психологічної допомоги МОЗ» (щодня з 10:00 до 20:00), 
за номером 7333 на «Лінію «Lifeline Ukraine» (цілодобово) 
або зателефонуйте 0-800-211-444 на «Гарячу лінію психологічної підтримки Міжнародної організації з міграції» (щодня з 10:00 до 20:00).

Якщо Ви маєте конкретні побажання (наприклад, стать консультанта, місто очної зустрічі чи формат онлайн-консультації), будь ласка, переконайтеся, що Ви зазначили це у формі. Ми зробимо все можливе, аби відповісти на Ваші запити. 

В рамках поточного проекту ми надаємо послуги тим, хто зараз знаходиться в Україні і хто постраждав від російської агресії. Умовами проєкту не передбачається надання допомоги діючим військовослужбовцям.

*    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *    *

Інформаційна згода для дорослих

Заповнюючи цю форму-запит, Ви добровільно погоджуєтеся надати свої персональні дані та надаєте дозвіл на їх обробку  Центру психічного здоров’я і травматерапії «Інтеграція» (далі – Розпорядник).

Метою обробки персональних даних є забезпечення надання психотерапевтичних послуг у сфері психічного здоров’я в рамках програми «Травма-фокусована психологічна та психотерапевтична допомога постраждалим від російської військової агресії в Україні», що реалізується в рамках проекту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт.

Ця згода на обробку персональних даних надається на строк, необхідний Розпоряднику для досягнення мети обробки персональних даних.

В будь-який момент Ви можете подати запит на ознайомлення, зміну чи видалення своїх персональних даних або відкликати свою згоду на їхню обробку, зв’язавшись з нашою командою за наступною адресою:
integrationkiev@gmail.com

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ім'я *
Номер телефону (зазначте також, в якому месенджері є номер) *
Електронна адреса *
Область, де зараз проживаєте *
Назва міста/села/смт *
Територіальна громада Вашого перебування на даний момент *
Стать *
Вік *
УВАГА! Згідно умов проєкту ми не можемо, на жаль, надавати послуги діючим військовослужбовцям
Вкажіть Вашу приналежність до однієї або кількох категорій *
Required
Опишіть коротко свою психологічну проблему та як вона пов'язана з наслідками російської військової агресії *
Чи має значення стать психотерапевта?
*
Як Ви дізналися про можливість отримати психотерапевтичну допомогу в проекті?
*
Я погоджуюсь на обробку персональних даних згідно з Законом України "Про захист персональних даних" *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy