Регистрациска форма
*Присуството на Fорумот и Kонференцијата е бесплатно со задолжителна претходна регистрација
Ве молиме означете за кој настан се регистрирате:
*доколку се пријавувате за двата настани ве молиме двата да ги обележите во соодветното поле
Required
Име и презиме
Your answer
E-маил
Your answer
Tелефон
Your answer
Kомпанија - Институција
Your answer
Работна позиција
Your answer
Коментари и прашања
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms