Регистрациска форма
*Присуството на Форумот и Kонференцијата е бесплатно со задолжителна претходна регистрација
Ве молиме означете за кој настан се регистрирате: *
*доколку се пријавувате за двата настани ве молиме двата да ги обележите во соодветното поле
Required
Име и презиме *
Your answer
E-маил *
Your answer
Tелефон *
Your answer
Kомпанија - Институција *
Your answer
Работна позиција *
Your answer
Коментари и прашања
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms