Přihláška na kurz Rodinné konference jako způsob práce s rodinou
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Kontaktní telefon *
Jméno a příjmení *
Titul
Datum narození *
Místo narození *
Název organizace
Uveďte prosím zejména v případě, že má být faktura vystavena na organizaci či firmu.
Fakturační adresa *
Uveďte ULICI, PSČ, MĚSTO. V případě vystavení faktury pro organizaci, uveďte adresu sídla organizace.
IČO
Uhrazení poplatku za kurz *
Fakturu v elektronické podobě Vám zašleme 3 pracovní dny před konáním kurzu na e-mailovou adresu uvedenou v přihlášce. Účastnický poplatek uhraďte prosím bankovním převodem dle bankovních detailů uvedených na faktuře.
Souhlas se storno podmínkami *
Vaše přihlášení na kurz se v momentě odeslání této přihlášky stává závazným.Z kurzů se můžete odhlásit zasláním e-mailu na adresu info@lata.cz. Potvrzení o přijetí e-mailu vám bude zasláno co nejdříve. Odhlášení z kurzu bez poplatku lze provést nejpozději 10 kalendářních dnů před konáním objednaného kurzu. Zrušíte-li svou účast na kurzu později než 10 kalendářních dnů před jeho konáním, případně se kurzu vůbec nezúčastníte, bude vám účtován účastnický poplatek v plné výši.Pokud se z jakýchkoliv důvodů náhle nemůžete kurzu zúčastnit, máte ještě možnost poslat za sebe náhradníka.
Souhlas se zpracováním osobních údajů *
Zaškrtnutím políčka souhlasíte, aby Lata – programy pro mládež a rodinu, z.ú. zpracovávala Vaše osobní údaje: jméno a příjmení, datum a místo narození, e-mail a telefon, za účelem prokázání absolvování kurzu a pro případ potřeby vystavení duplicitního osvědčení. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat na adrese info@lata.cz. Podrobné informace o ochraně osobních údajů v organizaci Lata naleznete zde: http://www.lata.cz/ochrana-osobnich-udaju/
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Lata - programy pro mládež a rodinu, z.ú.. Report Abuse