Coaching Game a LEGOvání v akci pro HR
Celodenní interaktivní trénink, při kterém vás naučíme techniky využití the Coaching Game a stavění metaforických modelů z LEGA pro zefektivnění vaší práce s jednotlivci i skupinou. Coaching Game pracuje se sadou koučovacích karet, z nichž každá představuje 1 téma zobrazené formou hesla napsaného na kartě a fotografie, která téma zobrazuje většinou velmi netradičním, neočekávaným způsobem. LEGO pro profesionály využívá stavění zjednodušených modelů z kostek LEGO pro vizualizaci, lepší pochopení problému a pohledu ostatních a pro vzájemné porozumění.
Použití výše uvedených metod vám pomůže při nastavování týmových rolí a rozhodovacích pravomocí, pravidel efektivní komunikace, hledání příčin nízké výkonnosti týmu, nedosahování cílů, či hledání řešení pro aktuální situaci nebo problém. Nástroje úspěšně používají manažeři, koučové, facilitátoři, lektoři a skupinoví vedoucí pro práci se svými týmy.

Konkrétní obsah workshopu může být částečně přizpůsoben potřebám a požadavkům účastníků.

Práce s koučovacími kartami ze sady The Coaching Game i LEGOvání nabízí nový úhel pohledu na řešené téma, intenzivnější vhled do problému a uvědomění. Přináší tak nové cesty a způsoby řešení.

Těšíme se na Vás 19. 8. 2016 od 09:00 do 17:00 v Impact HUB Praha, Drtinova 557/10, Praha 5 - Smíchov

Standardní cena tréninku: 2900,-Kč včetně DPH. V případě přihlášení většího počtu osob z jedné organizace je po domluvě možná sleva.
V ceně jsou tištěné účastnické materiály a lehké občerstvení.

Coaching Game
Jméno a příjmení *
Your answer
e-mail *
Your answer
telefon
Your answer
Souhlasím s pořizováním fotografií a audio záznamů během akce a s následným použitím těchto záznamů jako propagačních materiálů na webových stránkách a Facebookovém profilu společnosti Flowing Bridges ve smyslu všech ustanovení zákona č. 101/2000 Sb. *
Required
Mám zájem o zasílání informací o nabízených akcích?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms