Těšilo nás,
že jsme se v tak hojném počtu společně setkaly na 1. Ženské katolické konferenci Že(h)nám v Brně.
Záleží na tom, aby akce, které společně s vámi vytváříme byly co nejpřínosnějším zážitkem.
Proto nás zajímá Vaše zpětná vazba, kterou bereme poctivě a vážně.
Budeme rády, když nám odpovíte na pár otázek.
Pomůže nám to příští akci uchopit a naplánovat ještě lépe, než tu letošní.
Nezabere Vám to více jak 5 minut času a nám to velmi pomůže.
Dotazník je anonymní, pokud nám budete chtít na sebe nechat kontakt, budeme rády.
Předem děkujeme za vyplnění a za upřímnost.
Vyplněním se stáváte spolu-tvůrkyněmi krásných a dobrých aktivit.
za organizační tým Že(h)nám