Karta potrzeb/oczekiwań/sugestii

Szanowni Państwo!

Miasto Będzin przystąpiło do realizacji projektu „Szkoła świadomego planowania przestrzennego” - partnerska współpraca samorządu, projektantów i środowisk społecznych w procesach planistycznych”, realizowanego w ramach II Osi priorytetowej, Działania 2.19 PO WER 2014-2020.

Projekt ma na celu wzmocnienie procesu konsultacji społecznych w ramach opracowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla dzielnicy Śródmieście.

W związku z niniejszym serdecznie zapraszamy do wypełnienia karty potrzeb/oczekiwań/sugestii on-line celem poznania Państwa preferencji na temat zagospodarowania i nadania nowej jakości wybranych przestrzeni publicznych jak również wypracowania wspólnych rozwiązań planistycznych.

Państwa opinie będą stanowić dla Nas cenne i ważne źródło informacji w trakcie realizacji projektu.

Karta ma charakter konsultacyjny i nie ma wpływu na procedurę formalna opracowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Konsultacje trwają do 30.09.2017 r.

Konsultacje społeczne wspierające prace nad miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Będzina dla terenu położonego w dzielnicy Śródmieście współfinansowane są z grantu otrzymanego przez Miasto Będzin w ramach projektu „Szkoła Świadomego Planowania Przestrzennego”
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms