New Shores – a Game for Democracy - rejestracja uczestników
Termin szkolenia:
17 kwietnia 2019 r., godzina 14:00-16:00

Miejsce:
Sala 202 (CKU)

Liczba miejsc ograniczona (20 osób). Decyduje pierwszeństwo zgłoszeń.

Termin rejestracji upływa 12.04.19, o godz. 24:00 lub do zebrania kompletu uczestników.

Informacja o zakwalifikowaniu się na kurs zostanie przesłana drogą mailową najpóźniej do 15.04.19

O grze:
New Shores – a Game for Democracy to wieloosobowa gra, w której silny nacisk położono na zaangażowanie emocjonalne i bezpośrednią komunikację pomiędzy graczami.

Uczestnicy rozgrywki przenoszą się na wyspę, której gleba obfituje w bogate złoża węgla, a lasy pełne są zielonych drzew i dojrzałych owoców. W przeciwieństwie do tradycyjnych gier, New Shores nie stawia przed graczami konkretnej misji do wypełnienia. Muszą oni sami ustalić swoje priorytety, angażując się w szereg działań, od gospodarowania zasobami wyspy po rozbudowę prywatnych domów lub inwestycje publiczne.

Każda strategia przynosi określone skutki, indywidualne, społeczne, ekonomiczne i przyrodnicze. Eksploatacja zasobów naturalnych wspiera rozwój gospodarczy i społeczny, ale może również zaburzyć delikatną równowagę ekologiczną wyspy i wywołać klęski żywiołowe. Już po pierwszych rundach okazuje się, że gracze muszą ustalić wspólne zasady życia, by zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo na wyspie. Czy uda im się osiągnąć porozumienie? Czy nikt nie wyłamie się ze wspólnie obranej strategii?
Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Staus *
Skąd dowiedziałaś/dowiedziałeś się o wydarzeniu?
Jakie są Twoje oczekiwania względem warsztatu?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016, tzw RODO). *
Required
Wyrażam zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w celach związanych ze statutową działalnością Stowarzyszenia i zgodnie z Art. 81. Ustawy z dnia 04.02.1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2017 r. poz. 60). *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy