Zásobník projektových záměrů
Milí spoluobčané Horního Vsacka,
dovolujeme si Vás oslovit a požádat o vyplnění našeho Zásobníku projektových záměrů. Tento formulář byl vytvořen Místní akční skupinou Valašsko - Horní Vsacko jako jeden z podkladů pro tvorbu naší Strategie rozvoje území pro období 2014 - 2020. Je určen všem - obcím, podnikatelům, školám, neziskovým a příspěvkovým organizacím, kteří mají v plánu v budoucnu realizovat nějaký projektový záměr na území Horního Vsacka (od Janové až po Velké Karlovice). Jeho vyplnění Vám zabere jen pár minut a můžete tím pomoci i Vám a Vašemu záměru.

Chcete investovat do obnovy, modernizace nebo rozvoje svého "podnikání"? Máte nápad na vzdělávací, kulturní, sportovní nebo jinou neinvestiční akci? Chcete spolupracovat s nějakým partnerem na projektu? Tento formulář je určen právě Vám! Naše Místní akční skupina Valašsko - Horní Vsacko tak bude znát projektové záměry v našem území a bude moci snáze nastavit to, čeho chceme dosáhnout, jak toho chceme dosáhnout a kam směřovat naši podporu. Nemusí to být jen investiční záměry, ale také akce neinvestičního charakteru. V případě, že máte více záměrů, vyplňte formulář víckrát.

Za celý tým MAS Valašsko - Horní Vsacko Vám předem děkujeme za pomoc!

Pozn.: Toto dotazníkové šetření je samozřejmě anonymní, takže Vám garantujeme, že nebudou zveřejňována žádná individuální data. Získané výsledky budou přínosné a umožní nám lépe zacílit prostředky na Váš další rozvoj.

Typ subjektu
Oblast Vaší činnosti
Vyberte čím se zabýváte při své činnosti; případně vyplňte Jiné. Možno označit více odpovědí.
Popis projektového záměru
Stručně a výstižně popište jaké aktivity chcete realizovat v rámci projektu. Např.: modernizace provozovny, nákup stroje do výroby, obnova lesní cesty, rekonstrukce nebo stavba budovy, výsadba zeleně apod.
Your answer
Výstupy realizovaného projektu
Popište, co vznikne v rámci realizace. Např.: bude koupen nový stroj, nová technologie, vznikne pracovní místo, proběhne vzdělávací akce apod.
Your answer
Místo realizace projektu
Vyberte obec, kde bude projekt realizován, případně více obcí
Předpokládané výdaje projektu
Uveďte celkový předpokládaný rozpočet projektu
Your answer
Předpokládaný rok realizace projektu
Your answer
Financování projektu
Vyberte jednu z možností
Required
Kontakt
Pokud máte zájem získávat od nás informace o plánovaných výzvách, případně možnostech podpory Vašich projektů, nezapomeňte prosím připojit e-mailový kontakt, rádi se s Vámi spojíme (není povinné).
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Masvhv.cz. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms