MAPA POMOCI - NABÍDKA / POPTÁVKA POMOCI (+ již existující iniciativy)
Mapa Pomoci je projekt Milion Chvilek pro Demokracii, který volně navazuje na jarní verzi.

Toto je formulář pro NABÍDKU i POPTÁVKU POMOCI, jež se zobrazí v MAPĚ POMOCI, která propojuje poptávku s nabídkou, důležité informace a nejrůznější zastřešující iniciativy, které aktivně pomáhají zvládnout pandemii koronaviru.

Cílem MAPY POMOCI je najít na jediném místě důležité informace, co se kde děje, co je kde potřeba a co kdo již dělá - a díky tomu přispět k propojení a koordinaci jednotlivých osob i aktivit tak, aby pomoc plynula co nejefektivněji a nejúčinněji.

DŮLEŽITÉ ODKAZY:
-------------------------------------------------

MAPA POMOCI je zde: >>> bit.ly/MAPA_POMOCI_V2 <<<

DŮLEŽITÉ: Až bude Vaše nabídka nebo poptávka vyčerpána, napište nám to prosím na: akce@milionchvilek.cz. My to v mapě označíme (ať tam nevisí věčně a nedochází tak ke zmatkům).

ZPĚTNÁ VAZBA: Napište nám, JAK TO DOPADLO. Pomohli jste někomu? Pošlete nám krátký příběh, jaké to bylo, ideálně i s fotkou z akce. Pozitivní příklady je třeba šířit dál! ;-) Napište nám na akce@milionchvilek.cz

-------------------------------------------------
Údaje, které uvedete do formuláře, budou viditelné všem. Vyplněním tedy dáváte souhlas se zveřejněním. Vyplňujte tedy jen to, co chcete, aby viděli ostatní (a co je důležité k realizaci pomoci).

Pokud nás chcete upozornit na důležité informace, které v mapě chybí, či potřebujete něco jiného, napište nám na akce@milionchvilek.cz
Nabízíte nebo poptáváte pomoc, sdílíte nebo poptáváte informace? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Milion Chvilek, z.s.. Report Abuse