QA meetup

25 січня о 19:00 Yalantis запрошує тестувальників на безкоштовний онлайн-мітап, присвячений підвищенню якості на проєктах. 

В прямому ефірі ми розберемо дві теми: 

🔸Чи виживе мануальне тестування у 2023 році? У форматі відкритого мікрофону ми нарешті з’ясуємо, хто такі мануальні тестувальники і коли вони щезнуть, як вид.

🎤Спікерка — Олександра Жукова, Senior QA Engineer в Yalantis. Має досвід в тестуванні 9+ років, 5 з них в домені Real Estate. Понад усе любить розв'язувати складні кейси та знаходити рішення для нетипових задач. 

🔸Від абстрактної якості до конкретних дій: будуємо діаграму якості.

Що таке якісний продукт? Перейдемо до практики та проаналізуємо ті області, які просідають у вашому проєкті.

🎤Спікер — Артур Шевченко, Head of QA в Yalantis. Фанат тестування та мандрівок на мотоциклі. В професії понад 6+ років, найцікавіший проєкт — розробка системи тестування IoT-like рішень. Артур має ступінь кандидата наук, пише на Python і Java та викладає тестування в Дніпровському Технологічному Університеті. 

Окрім обговорення тем у програмі також блок Q&A та розбір практичних кейсів. Мітап відбудеться в Zoom, спікери розмовлятимуть українською. 26 січня ми надішлемо запис зустрічі всім зареєстрованим учасникам, і ви зможете переглянути його у зручний для вас час.

Бережіть себе та до зустрічі в прямому ефірі!

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ваше ім'я та прізвище *
Ваш Email *
Заповніть уважно. Саме на цей мейл прийде посилання на онлайн-зустріч.
Посилання на ваш Linkedin:
Де ви працюєте/навчаєтесь зараз? *
Ваша роль у команді *
В якому місті ви зараз знаходитесь? *
Що ви знали про компанію Yalantis до цієї події? *
Звідки ви дізналися про цей вебінар?
Clear selection
Виникли ідеї або пропозиції? Залиште свій коментар :)
*
Надсиланням даних за цією заявкою Ви надаєте свою згоду Yalantis на збір та обробку наданих Вами персональних даних для використання Yalantis для письмового чи усного спілкування з Вами. Звернення стосовно виправлення/видалення персональних даних Ви можете направляти на privacy@yalantis.com. Більш детальні умови поводження з Вашими персональними даними наведені тут: https://yalantis.com/privacy-policy/ 
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Yalantis OU. Report Abuse