Działanie prywatne
Ostatni 40-sty pokaz "Wychodząc od działania" Marii Stokłosy może odbyć się w Twojej przestrzeni prywatnej - w kuchni, w pokoju, w pracowni, na poddaszu.

“Wychodząc od działania” rozwija się nieprzerwanie od maja do grudnia 2017 roku - jest to spektakl, który nigdy nie miał i nie będzie miał premiery. Kolejne pokazy zmieniają swój kształt w zależności od miejsca, czasu i widowni oraz tego, co aktualnie znajduje się w centrum uwagi twórców. Do tej pory choreografia kształtowała się w teatrach, muzeach, domach kultury i pracowniach artystycznych Warszawy. Teraz Maria Stokłosa pragnie poszerzyć pole jej działania o przestrzeń prywatną.

Łącznie, od maja do grudnia 2017 roku, odbędzie się 40 performansów. Lista obejmuje takie miejsca jak: Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki, Ladom, miejsce koncertów warsztatów, spotkań i wystaw wytwórni muzycznej Lado ABC na Jazdowie, Centrum w Ruchu, TR Warszawa, Centrum Sztuki Tańca w Warszawie, Warsaw Dance Department, Komuna/ Warszawa, Rotacyjny Dom Kultury na Jazdowie, Pracownia Duży Pokój i Nowy Teatr w Warszawie.

Dodatkowo odbyły się pokazy specjalne dla studentów Instytutu Kultury Polskiej UW, Pracowni Działań Przestrzennych Mirosława Bałki oraz pracowni Piotra Kopika na ASP w Warszawie, z rezydentami A-I-R Laboratory CSW Zamek Ujazdowski, uczestnikami kursu Choreografia w Centrum oraz członkami Kiosku w Ruchu.

Projekt współfinansowany przez m.st. Warszawa

Czekamy na zaproszenia dla choreografki w terminie do 10 grudnia 2017 r. Każda forma wyrazu jest mile widziana - wideo, fotografia, GIF, rysunek, choreografia, kolaż, wiadomość tekstowa. Z grona nadesłanych zaproszeń wybierzemy miejsce, które stanie się punktem wyjścia dla ostatniego czterdziestego pokazu.
Imię i nazwisko *
Email *
Treść zaproszenia: (Można wypełnić pole tekstowe i/lub załączyć plik)
Załącz pliki z zaproszeniem
Zapoznałam/em się z treścią Regulaminu dostępnego na stronie www.fundacjaburdag.com/blog/regulamin/ *
Required
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji konkursu "Działanie prywatne" realizowanego w ramach projektu "Wychodząc od działania" współfinansowanego przez m. st. Warszawa, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922). *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Additional Terms