Pracownia Duży Pokój / Zgłoś działanie
Przed wypełnieniem formularza przeczytaj regulamin korzystania z sali (http://www.duzypokoj.org/sala-na-probe) oraz sprawdź jej dostępność w naszym kalendarzu (http://www.duzypokoj.org/kalendarz-duzego-pokoju).
Na końcu uzyskasz informacje na temat przechowywania i dostępu do danych osobowych.
Email address *
Imię i Nazwisko *
W przypadku grupy / instytucji prosimy podać imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej za rezerwację
Your answer
Nazwa grupy / instytucji / firmy *
Jeżeli brak wpisz 'X'
Your answer
Telefon *
Your answer
Mail *
Your answer
Data i godzina działania *
Aby sprawdzić dostępność sali w danym terminie prosimy wejść na stronę http://www.duzypokoj.org/kalendarz-duzego-pokoju. Można zarezerwować maksymalnie trzy terminy jednocześnie.
Your answer
Opis działania *
Prosimy w kilku, kilkunastu zdaniach opisać proponowane działanie. Szczególnie jeśli planujecie pracować u nas po raz pierwszy, napiszcie kim jesteście, jaki projekt, działanie wydarzy się w naszej przestrzeni. Chcemy wiedzieć coś o Was. Napisanie "chcemy zrobić próbę" to za mało. Będziemy wtedy do Was pisać, a to wydłuży czas rezerwacji.
Your answer
Przewidywana liczba osób *
Napisz ile osób przewidujesz, że weźmie udział w działaniu.
Your answer
Dziedzina działania *
Required
Forma działania *
Required
Działanie otwarte / zamknięte *
Otwarte działanie to takie, które jest ogłoszone publicznie oraz, na które może przyjść każdy. Działanie zamknięte jest skierowane do określonej, konkretnej grupy odbiorców, stałego zespołu, itp.
Użytek komercyjny / odpłatny *
Czy spotkanie jest odpłatne dla uczestników? Czy spotkanie jest komercyjne, organizowane przez podmiot komercyjny? Czy jest robione przez organizację / instytucję / firmę posiadającą budżet na organizację spotkania?
Historia współpracy *
Jeżeli z nami współpracowałaś/eś/liście, napisz nam o tym. Czy byłaś/eś/byliście kiedyś organizatorami lub uczestnikami naszych działań i wydarzeń?
Your answer
Jaki będzie efekt działania? *
Napisz, co powstanie i gdzie będzie prezentowane (dotyczy działań artystycznych). Jeżeli planujesz spotkanie, debatę, wydarzenie, napisz czy planujesz cykl/kontynuację, itp.
Your answer
Skąd wiesz o naszej Pracowni?
Zaznacz, skąd dowiedziałaś/eś się o naszym miejscu.
Jeżeli powyższe pola czegoś nie uwzględniły, możesz napisać nam to poniżej.
Your answer
Oświadczam, że przeczytałam/em regulamin 'Sali na próbę' i zobowiązuję się do jego przestrzegania. W razie wystąpienia szkód pokryję koszty naprawy/remontu lub odkupię zniszczone przedmioty. *
Informujemy, że zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 7 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) administratorem przekazanych przez Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwój w Biały Dzień z siedzibą w Warszawie. Dysponujemy Państwa danymi osobowymi (imię i nazwisko, telefon, adres e-mail) w wyniku współpracy, udziału w naszych projektach lub wydarzeniach, w tym w procesie tworzenia rezerwacji. Państwa dane używane są wyłącznie w celu realizacji naszych celów statutowych, tworzenia rezerwacji oraz w celu zawiadamiania o działalności Stowarzyszenia i Pracowni Duży Pokój. Przekazanie danych jest dobrowolne. Nikomu nie przekazujemy zebranych danych osobowych. Gwarantujemy spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia danych oraz ograniczenia ich przetwarzania. Wgląd, zmiana i usunięcie Państwa danych są możliwe po uprzednim kontakcie pod adresem: duzypokoj@duzypokoj.org
***
Zapoznałam/em się z powyższym zapisem i wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Rozwój w Biały Dzień. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service