Pracownia Duży Pokój / Zgłoś działanie
Przed wypełnieniem formularza przeczytaj regulamin korzystania z sali (http://www.duzypokoj.org/sala-na-probe) oraz sprawdź jej dostępność w naszym kalendarzu (http://www.duzypokoj.org/kalendarz-duzego-pokoju).
Imię i Nazwisko
W przypadku grupy / instytucji prosimy podać imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej za rezerwację
Your answer
Nazwa grupy / instytucji / firmy
Jeżeli brak wpisz 'X'
Your answer
Telefon
Your answer
Mail
Your answer
Data i godzina działania
Aby sprawdzić dostępność sali w danym terminie prosimy wejść na stronę http://www.duzypokoj.org/kalendarz-duzego-pokoju. Można zarezerwować maksymalnie trzy terminy jednocześnie.
Your answer
Opis działania
Prosimy w kilku, kilkunastu zdaniach opisać proponowane działanie. Szczególnie jeśli planujecie pracować u nas po raz pierwszy, napiszcie kim jesteście, jaki projekt, działanie wydarzy się w naszej przestrzeni. Chcemy wiedzieć coś o Was. Napisanie "chcemy zrobić próbę" to za mało. Będziemy wtedy do Was pisać, a to wydłuży czas rezerwacji.
Your answer
Przewidywana liczba osób
Napisz ile osób przewidujesz, że weźmie udział w działaniu.
Your answer
Dziedzina działania
Required
Forma działania
Required
Działanie otwarte / zamknięte
Otwarte działanie to takie, które jest ogłoszone publicznie oraz, na które może przyjść każdy. Działanie zamknięte jest skierowane do określonej, konkretnej grupy odbiorców, stałego zespołu, itp.
Użytek komercyjny / odpłatny
Czy spotkanie jest odpłatne dla uczestników? Czy spotkanie jest komercyjne, organizowane przez podmiot komercyjny? Czy jest robione przez organizację / instytucję / firmę posiadającą budżet na organizację spotkania?
Historia współpracy
Jeżeli z nami współpracowałaś/eś/liście, napisz nam o tym. Czy byłaś/eś/byliście kiedyś organizatorami lub uczestnikami naszych działań i wydarzeń?
Your answer
Jaki będzie efekt działania?
Napisz, co powstanie i gdzie będzie prezentowane (dotyczy działań artystycznych). Jeżeli planujesz spotkanie, debatę, wydarzenie, napisz czy planujesz cykl/kontynuację, itp.
Your answer
Skąd wiesz o naszej Pracowni?
Zaznacz, skąd dowiedziałaś/eś się o naszym miejscu.
Jeżeli powyższe pola czegoś nie uwzględniły, możesz napisać nam to poniżej.
Your answer
Oświadczam, że przeczytałam/em regulamin 'Sali na próbę' i zobowiązuję się do jego przestrzegania. W razie wystąpienia szkód pokryję koszty naprawy/remontu lub odkupię zniszczone przedmioty.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms