Безпечний трафік на Русанівці
Ініціатива «Безпечний трафік на Русанівці» - це спільний проект КМДА та міжнародної спільноти. В 2017 році місто Київ приєдналося до світового руху «Партнерство за здорові міста / Partnership For Healthy Cities». Головна мета руху - зниження смертності від неінфекційних захворювань (80% смертності у всьому світі спричиняють інфаркти/інсульти, онкологія, діабет, та травми отримані в наслідок ДТП). Яким чином зменшити негативний вплив факторів, з якими ми стикаємось, живучи у містах? Запрошуємо подумати разом. У цьому нам допоможуть експерти з Туреччини, які представляють Інститут світових ресурсів (WRI), і які вже зробили багато проектів у містах світу, щоб поліпшити якість життя людей, і зараз будуть працювати над Русанівкою спільно з київськими профільними спеціалістами. Для того, щоб вони почали свою роботу, потрібно отримати дані про поведінку мешканців та гостей Русанівки.

Нам дуже потрібна допомога мешканців району - адже головна ціль проекту – реорганізація простору на більш зручний та безпечний, та врахування потреб всіх людей, які живуть на острові.Зібрані дані зможуть допомогти зрозуміти об’єктивний стан речей та почути про проблеми району. Ми дуже просимо Вас приділити 20 хвилин Вашого часу і заповнити цей опитувальник.

На основі ваших відповідей і будуть прийматися рішення про реорганізацію простору для створення зручних та безпечних вулиць для мешканців Вашого району. Заповнювати опитувальник може кожен, хто живе, працює, чи часто буває на Русанівці.

Опитування повністю анонімне. Блоки "Вело" і "Робота" заповнюють ті люди, які використовують велосипед, і працюють на Русанівці.

Email address *
1. Яка фраза з перерахованих нижче найкраще підходить для Вашого випадку? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service