Formularz zgłoszeniowy na wolontariat w Europejskim Centrum Solidarności
Nie zarobisz, ale wiele się nauczysz i wzmocnisz poczucie własnej wartości. Zabraknie Ci czasu na siedzenie przed telewizorem, ale poznasz wielu nowych, ciekawych ludzi.
Nie od raz zostaniesz szefem, ale nauczysz się działać w grupie i czerpać z niej siłę.
Zmęczysz się, ale wrócisz do domu w poczuciu, że współdziałałeś w ważnej sprawie.

WOLONTARIAT | ZOSTAJE W ECS

W ECS na wszelkich frontach aktywności - podczas festiwalu filmowego i koncertów, w trakcie warsztatów i debat, opiekując się gośćmi i wspierając projekty obywatelskie - działało dotąd ponad 500 osób. Najmłodszy wolontariusz miał 11 lat, a najstarszy 74. Jedni przybywają akcyjnie, inni założyli skces do wolontariatu stałego pod hasłem ZOSTAJĘ W ECS.

Dla nas nie liczy się ile masz lat, jakie masz wykształceni, skąd pochodzisz lub czy jesteś w pełni sprawny fizycznie. Dla nas ważne jest, że jesteś ciekawy świata, jesteś życzliwy i jesteś gotowy do działania razem z nami!

Imię nazwisko *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Telefon kontaktowy *
preferowany nr telefonu komórkowego
Your answer
Adres do korespodencji *
Your answer
Data urodzenia *
Your answer
Dlaczego chciałbyś/chciałabyś działać w ECS *
Your answer
Czy działałeś już jako wolontariusz/ka *
Jeżeli działeś/aś już jako wolontariusz/ka proszę podaj nazwę organizacji/wydarzenia i zadania które wykonywałeś
Your answer
Zgodnie z art. 23. 1 pkt.1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 200 roku, Nr 101, poz 926 z późn. zm) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Europejskie Centrum Solidarności (zwane dalej: ECS). Jednocześnie stosowane do przepisów ustawy o ochronie danych osobowych, potwierdzam otrzymanie informacji, iż: 1. Administratorem moich danych osobowych jest Europejskie Centrum Solidarności z siedzibą w Gdańsku, na placu Solidarności 1. 2. dane mogą być wykorzystane wyłącznie do celów związanych z działalnością ECS. 3. Zebrane dane mogą być udostępniane podmiotom wskazanym w przepisach powszechnie obowiązującego prawa oraz przedmiot współpracujący z ECS w zakresie jego działalności. 4. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania na warunkach określonych w ustawie o ochronie danych osobowych. 5. Podanie danych jest dobrowolne.
Podpis zostanie zamieszczony podczas spotkania indywidualnego z koordynatorem
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service