Реєстрація на участь в 6 щорічній конференції дитячих анестезіологів. ТЕМА "Гостра органна недостатність. Синдром поліорганної дисфункції."


Час та місце проведення - 23-24 березня 2017 року, гірськолижний курорт Буковель, Івано-Франківська область.

Реєстраційний внесок: рання реєстрація (до 01.01.2017 включно) - 400 грн., після нового року та в день початку - 450 грн.
У вартість входить: відвідування сесій, 2 кава-брейки, матеріали конференції, сертифікат учасника, незабутня атмосфера Карпат та можливість налагодити професійні контакти з багатьма колегами. Час початку сесій - 14:00 (підказка - підйомники працюють з 9:00)

Заплановано перший день присвятити ізольованим гострим органним пошкодженням, другий - поліорганній дисфункції та політравмі. Беручи до уваги побажання учасників минулорічної конференції - розширено присутність лекторів з-за кордону, запрошено співробітників кафедр та профільних центрів.

Шановні колеги, для зворотнього звязку з вами, величезне прохання, вказуйте правильні електронні адреси. Це значно спростить отримання вами своєчасної інформації, а також свіжих новин про лекторів. Дякуємо!

Для підтвердження ранньої реєстрації необхідна попередня сплата внесків за реквізитами партнерів конференції, які ми вишлемо всім, хто виявив бажання взяти участь.

  Новый раздел

  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question

  Програма конференції на етапі формування, слідкуйте за новинами :)