SSPKONGRE5 | Katılımcı Başvurusu (Erken Kayıt Dönemi)
5. Ulusal Sosyal Sorumluluk Projeleri Kongresi'nde katılımcı olabilmek için lütfen formu dikkatle doldurunuz.

Eğer;

*Sosyal Sorumluluk çalışmalarına ilgi duyuyor ve bir yerden başlamak istiyorsanız: SSPKONGRE sizin başlangıç noktanızdır.

*Hali hazırda gönüllülük faaliyetlerinde bulunuyor, alanda neler oluyor görmek, gelişmek ve hazırlanan projelerin arka planlarındaki insanları tanımak istiyorsanız: SSPKONGRE sizin çeşitlilik havuzunuzdur.

*STÖ/Kurum/Kuruluş olarak proje yazıp, uyguluyor ve daha kaliteli projeler için çaba harcıyorsanız: SSPKONGRE sizin kaliteye dokunacağınız noktanızdır.

*Sosyal Sorumluluk Projeleri hakkında eleştiriniz, katkınız ve çekinceleriniz varsa; SSPKONGRE sizin kendinizi ifade ettiğiniz platformdur.

Çünkü SSPKONGRE dönüştürür.

SSPKONGRE5'de görüşmek dileğiyle...

KATEGORİ1 ve KATEGORİ2 için katılım ücretinin yatırılacağı hesap bilgileri:

STK Master Danışmanlık Tic.Ltd.Şti.
İş Bankası Kocamustafapaşa Şubesi
1105/872371
IBAN: TR34 0006 4000 0011 1050 8723 71

Açıklama kısmına: Ad-Soyad, SSPKONGRE5 Kategori1 veya Kategori2 Katılım yazınız.

Lütfen formu doldurmadan önce http://sspkongre.com/basvur/katilim/ sayfamızı ziyaret ediniz.

Not1: Tüm oturuma katılan katılımcılara, katılım belgesi verilecektir.
Not2: Başvurunuzu yaptıktan sonra sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayınız.
www.facebook.com/sspkongre
(Facebook group: https://www.facebook.com/groups/sspkongreforall
ve facebook etkinlik: (Yakında Eklenecektir))
www.twitter.com/sspkongre
www.instagram.com/sspkongre_

Daha önce SSPKONGRE'ye katıldınız mı? *
Katılımcının Adı-Soyadı *
Organizasyon *
Temsil ettiğiniz kurum, kuruluş, STÖ ve gençlik oluşumlarını belirtiniz. Herhangi bir oluşumu temsil etmiyor ve gönüllülük yapmıyorsanız lütfen 'Bireysel' yazınız.
İl *
Kongreye hangi ilden katılım sağladığınızı belirtiniz. Diğer kısmına ilinizi girerken lütfen tamamını BÜYÜK HARFLERLE giriniz ve kısaltma yapmayınız.
E-mail Adresi *
Kongre öncesinde mailinize kongreye katılım durumunuzla ilgili bir mail gönderileceği için lütfen sıkça kullandığınız mail adresini belirtiniz.
Telefon Numarası (Cep) *
Facebook Hesabı
Kongremiz https://www.facebook.com/groups/sspkongreforall/ facebook grubunda sizin de katkılarınıza açıktır. Bu nedenle facebook profilinizin url'sini buraya kopyalayabilirsiniz.
Katılım Durumu *
www.sspkongre.com/katilim sayfasını ziyaret ediniz. Kongrede sözlü ya da poster sunum yapacak kişi (sadece bir kişi) ve STÖ fuayesinde stand açacak STÖ/kurum/kuruluşun temsilcisi 'KATEGORİ1 (Delege)' kısmını işaretlemelidir.
(KATEGORİ1 için) Delege Katılım Türünüzü Seçiniz
Eğer KATEGORİ1 (Delege) ve KATEGORİ1 (Delege) - Öğrenci olarak katılma seçeneğini işaretlediyseniz, lütfen katılım türünüzü de buradan belirtiniz. Diğer katılım seçeneğini seçenler bu maddeyi geçebilir.
KATEGORİ1 ve KATEGORİ2 için Dekont ve Öğrenci Belgeleri
KATEGORİ1 ve KATEGORİ2 türünde katılım sağlayacak kişiler http://sspkongre.com/basvur/katilim/ adresinde belirtilen tutarları STK Master Danışmanlık Tic.Ltd.Şti. İş Bankası Kocamustafapaşa Şubesi 1105/872371 IBAN: TR34 0006 4000 0011 1050 8723 71 hesaplarına açıklama kısmına Ad-Soyad, SSPKONGRE5 Kategori1 veya Kategori2 Katılım yazarak yatırmaları ve dekontlarını buraya yüklemeleri gerekmektedir. Öğrenciler dekontları ile birlikte öğrenci belgelerini de yüklemeyi unutmamalı.
(Sadece Katılım Bursu Seçeneğini Seçenler İçin) Kongremize katılmak için Motivasyonunuzu yazar mısınız?
Kongremize neden katılmak istiyorsunuz? Neden Katılım Bursundan faydalanmak istiyorsunuz? Kongre sonrasında edineceğiniz bilgileri nasıl kullanmayı düşünüyorsunuz?
SSPKONGRE'yi Nereden Duydunuz? *
Required
Kongre'de ne bulmayı umuyorsunuz? *
Lütfen kongreden beklentilerinizi buraya yazınız. Bakalım elimizdeki imkanlarla beklentilerinizi karşılayabilecek miyiz?
Son olarak, sspkongre'yi 1 (bir) cümle ile tanımlar mısınız? *
Kongrenin size hissettirdikleri ve sizin kelimeleriniz... Bizimle düşüncelerinizi paylaşarak, kongremizi güzelleştirebilirsiniz. :) Kongremiz hakkında bir şeyler yazmak için daha önce katılmış olmanız gerekmez. Kongre felsefesinin size hissettirdikleri ile sizi bu başvuru formunu doldurmaya iten nedenleri de paylaşabilirsiniz bizimle.
Kongremizde yer alabilmek için açıklama kısmında yer alan bilgileri anladığınızı ve kabul ettiğinizi onaylamanız gerekmektedir. *
SSPKONGRE5'de katılımcı olmak için http://sspkongre.com/basvur/katilim/ sayfasında yer alan ve katılımcılara sunulacak hizmetleri okudum ve anladım. Burada yazılanlar haricinde bir talepte bulunmayacağımı onaylıyorum.
Kongreye göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
Lütfen başvurunuz tamamlandıktan sonra facebook üzerinden etkinliğimize 'gidiyor' diye işaretlemeyi unutmayınız. Etkinlik henüz aktif değil ama facebook hesaplarımızdan takipte olabilirsiniz... (www.facebook.com/sspkongre)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service