Seminārs “Facebook un Instagram komunikācija NVO popularizēšanā”
Trešdien, 13. novembrī no plkst. 14.00 līdz plkst. 17.00, NVO namā, Ieriķu ielā 43A, aicinām nevalstisko organizāciju pārstāvjus uz praktisko semināru “Facebook un Instagram komunikācija NVO popularizēšanā”.

Semināru vadīs lektore Kristīne Tjarve, komunikācijas profesionāle, Latvijas asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem valdes locekle, vairāku nevalstisku organizāciju biedre, mācībspēks Latvijas augstskolās. Ikdienā vada dažādas lekcijas un seminārus par komunikācijas instrumentiem un dalās ar personīgo pieredzi.
Semināra gaitā dalībniekiem būs iespējas iepazīties ar Facebook un Instagram komunikācijas padomiem, lai popularizētu vietējo kopienu līderus un NVO aktivitātes. Lektore sniegs padomus, kam jāpievērš uzmanība, veidojot komunikāciju šajos divos sociālajos tīklos, kā arī kopīgi ar dalībniekiem izmēģinās veidot komunikāciju, ierakstus šajos kanālos.

Lai seminārs būtu pilnvērtīgāks, ieteikums ņemt līdzi savu datoru, kā arī pārbaudīt, vai Jums ir administratora vai satura veidotāja tiesības šajos abos sociālajos tīklos, lai uzreiz varētu strādāt. Ieteicams arī saglabāt datorā kādu fotogrāfiju, ko var izmantot veidojot ierakstus.

Ja semināra dalībniekiem ir kādi jautājumi, ko vēlētos uzzināt vai apgūt semināra laikā, aicinām līdz 2019. gada 10. novembrim tos atsūtīt uz e-pastu: nvonams@riga.lv


Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un video materiāli tiks izmantoti pasākuma organizatoru publicitātes vajadzībām.
Vārds, uzvārds *
Your answer
Nevalstiskās organizācijas nosaukums *
Your answer
E-pasts *
Your answer
Tālruņa numurs *
Your answer
Piekrītu, ka mani dati tiks izmantoti tikai NVO nama vajadzībām *
Piekrītu turpmāk saņemt NVO nama informāciju norādītajā e-pastā *
Ierosinu organizēt seminārus par vēl šādām tēmām - lūdzu nosaukt *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy