#IamRemarkable workshop pro Ženský byznys 
UPOZORNĚNÍ: Kapacita workshopu je již naplněna. Můžete se přihlásit jako náhradnice (případnou účast bychom vám potvrdily pár dní před workshopem). Určitě brzy vypíšeme další termín a upřednostníme ty, které se nedostaly na první termín. Děkujeme za pochopení.

ŽBSebedůvěra, schopnost prezentovat vlastní úspěchy, schopnost se prosadit v práci i v životě to je to s čím my ženy někdy potřebujeme tak trochu pomoci... Zkrátka popostrčit abychom si uvědomily, jak jsme úžasné a jedinečné. Pojďte pro to společně udělat první krok a přijďte na workshop.
#IamRemarkable. Tato iniciativa vznikla v Googlu a klade si za cíl pomáhat právě ženám a dalším znevýhodněným skupinám se sebeprezentací a sebevědomím.

📍 Workshopem, který je zdarma, vás provedou zkušené facilitátorky Martina Bláhová a Martina Cílková. Připravte se na aktivní zapojení a sdílení :).
📍 Sejdeme se 13. září, 2022 v prostorech Google Česká republika (děkujeme!), Stroupežnického 17, 15000, Praha 5.
📍Počet míst je omezen a tak se registrujte včas.

17:30 registrace

18:00 workshop

20:00 otevřený konec, prostor pro networking (nepovinná část)


O nás
Propojujeme a vzděláváme ženy v klíčových dovednostech tak, aby naplno využily svůj potenciál a posunuly svou kariéru na novou úroveň.
Ženy mají velmi často všechny potřebné kompetence pro získání zajímavé pracovní pozice, ale chybí jim sebevědomí si o ni říct. To chceme změnit.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno *
Příjmení *
Je mi *
Jsem
Clear selection
Bydlím v Praze.
Clear selection
Chceme pro vás připravovat kvalitní obsah. Budeme rády, pokud nám doporučíte témata, která by vás zajímala.
Chci zůstat v kontaktu a přihlásit se k odběru newsletteru Siréna. Jednou měsíčně se dozvím novinky ze světa byznysu, tipy na zajímavé akce a možnosti vzdělávání nebo inspirativní příběhy úspěšných žen. *
Odesláním registrace potvrzujete, že souhlasíte s Obecnými podmínkami a Zásadami zpracování osobních údajů. Více informací zde: https://www.zensky-byznys.cz/podminky/ *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy