Norwegia (Tromsø) - listopad 2023 formularz rezerwacyjny 

Jeśli szukasz miejsca o niezwykłym pięknie, gdzie natura prezentuje się w swojej najlepszej formie, to koniecznie musisz odwiedzić Tromsø! 
Ta urokliwa miejscowość położona na północnym krańcu Norwegii to idealne miejsce dla miłośników przyrody i poszukiwaczy niezapomnianych wrażeń.
Jednym z głównych powodów, dla których warto odwiedzić Tromsø, jest możliwość obserwacji zorzy polarnej. Tromsø jest uważane za jedno z najlepszych miejsc na świecie do podziwiania tego naturalnego zjawiska. Przepiękne kolorowe światła tańczące na niebie tworzą niezwykłą atmosferę, która zapiera dech w piersiach. Każdego roku tysiące turystów z całego świata przyjeżdża do Tromsø, by podziwiać to niezwykłe zjawisko.
Jednak Tromsø oferuje nie tylko zorzę polarną - miasto otoczone jest górami, które tworzą malownicze krajobrazy, a także liczne aktywności outdoorowe. Możesz zrobić wycieczkę na nartach, pojeździć na skuterach śnieżnych, czy wybrać się na wędkowanie na morzu. W Tromsø znajduje się również wiele ciekawych muzeów, a także wiele miejsc, gdzie możesz spróbować lokalnej kuchni.
Jeśli chcesz przeżyć niezapomniane chwile, koniecznie wybierz Tromsø!
Zapewniamy, że ten niezwykły region zrobi na Tobie wrażenie i pozostawi w Twojej pamięci niezapomniane wspomnienia.

Zapraszmy więc na niezapomniany i wyjątkowy wyjazd (astro)fotograficzny, który pozwoli nam podziwiać piękno zorzy polarnej.
Podczas wyjazdu zobaczymy również inne ciekawe miejsca, takie jak same miasto, udamy się do Narviku, gdzie zwiedzimy muzeum wojny oraz pojedziemy do Skibotn, gdzie zobaczymy wspaniałe krajobrazy i piękne wodospady. Przy okazji wpadniemy również na chwilę do Finlandii na obiad.
Nie musisz być zawodowym fotografem, aby wziąć udział w wyjeździe. Nauczymy Cię na miejscu jak fotografować zorzę polarną. Mamy wieloletnie doświadczenie w fotografowaniu zorzy polarnej.

Wyprawa będzie miała miejsce w dniach 5-9 listopada 2023 roku.

Koszty wyjazdu
Koszt wyjazdu wynosi 2.200 zł. / osobę.
➔ zakwaterowanie (4 noclegi);
➔ śniadania w restauracji ośrodka, śniadanie kontynentalne;
➔ wynajem samochodu osobowego;
➔ zabezpieczenie medyczne;
➔ ubezpieczenie kosztów leczenia (KL) - 30000 EUR, 
 następstwa nieszczęśliwych wypadków - 15000 PLN;
➔ ubezpieczenie bagażu 1000 PLN;

Cena nie zawiera:
➔ biletu lotniczego;
➔ ubezpieczenie samochodu (płatne na miejscu przy wynajmie);
➔ dodatkowego wyżywienia, paliwa, parkingów i własnych wydatków.

Zadatek
Aby dokonać rezerwacji miejsca należy wypełnić formularz dostępny na niniejszej stronie, a następnie dokonać wpłaty zadatku w wysokości 700 zł./osobę na konto:
AstroCD, Sylwia Substyk
ul. Armii Krajowej 94/6
41-506 Chorzów
mBank, 97 1140 2004 0000 3002 7469 0589
Proszę w tytule przelewu wpisać "Wyprawa, Norwegia 2023".
Wpłaty należy dokonać w terminie 14 dni od momentu zgłoszenia.
Brak wpłaty w tym terminie skutkuje automatycznym anulowaniem rezerwacji.
Pozostałą opłatę należy wpłacić na to samo konto do 31 sierpnia 2023 roku.

W przypadku rezygnacji kwota zadatku nie podlega zwrotowi, chyba, że uczestnik sam znajdzie za siebie zastępstwo. Przepisanie rezerwacji lotniczej w WizzAir na inną osobę związane jest zawsze z poniesieniem opłaty w wysokości 2x240 zł.

W przypadku odmowy rezerwacji ze strony organizatora, wpłacony zadatek zostaje zwrócony na konto, z jakiego otrzymaliśmy przelew, w ciągu 7 dni.

UWAGA: Formularz należy wypełnić dla każdej osoby indywidualnie.

W Wyprawie mogą brać udział wyłącznie osoby dorosłe (urodzone przed 1 listopada 2005) oraz dzieci w przypadku wyjazdu z pełnoletnim opiekunem.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy