Christmas Miracle in Tirana
<Christmas Miracle in Tirana>


Thank you for applying for a ticket.
Ticket application has expired.
Please show the ticket to the usher when you enter the concert hall.
(SMS ticket : Show ticket number / Email ticket : show ticket after printing)

Tickets are tickets that have not been assigned a seat number.
To take good seat, come earlier please.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Data: E mërkurë, 22 nëntor 2017 Ora 19:00
Vendi: Qendra kulturore tek katedraljae re Orthodhokse
tarifa: Hyrja është falas!
kontaktoni Telefon: 067 614 7799(Anglisht), 69-337-9839,69-566-8209(Shqip)

* Mund të hyjnë vetëm ata me një biletë*
*Nëse nuk keni një biletë, nuk mund të hyjnë në mrekullinë e Krishtlindjes. Sigurohuni që të aplikoni për biletën tuaj*

Ju mund te futeni ne salle me kete bilete, por nuk ju eshte caktuar numer vendi. Per shkak te natyres se hyrjes falas ne performance, do ju njoftojme paraprakisht qe te mund te futeni sipas rradhes qe keni ardhur.

[MREKULLI KRISHTËLINDJESH-Tirane]
-Këtë dimër ne do t'ju sjellim kënaqësi!!-
Bashkohuni me ne për një natë të paharrueshme te mbushur me skena argëtuese muzikore, performanca plot pasion dhe mesazhe të veçanta që do t'ju lenë shumë të lumtur.

Ejani së bashku me familjet tuaja.
Ne ju urojmë një Krishtlindje të hareshme!

emër *
Your answer
Numër telefoni *
Your answer
adresë e e-mailit *
Your answer
ju lutem, sa bileta ju duhet (limit deri në 10 bileta) *
Ju duhet të aplikoni për biletën e mrekulli së Krishtlindjeve me e-mail ose SMS *
Notice
1. Biletar e mara me email duhet te printohen dhe te tregohen ne hyrje.
2. Numri i biletes i mar me SMS duhet te tregohet ne hyrje.
3. 1 bilete vlen vetem per nje person.
4.Ju lutem mundohuni te paraqiteni sa me heret te jete e mundur.
5.Ju lutemi mbyllni cdo pajisje elektronike ne momentin e hyrjes.
6.Fotografite me flash jane te ndaluara rreptesisht.
7.Femijet me te vegjel se 7 vjec nuk mund te marin pjese.
8. Ushqimi i mare me vete eshte i ndaluar rreptesisht.
9. Vendet jane te limituara dhe nese paraqiteni me vonese nuk mund te hyni.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms