GARAŻÓWKA SĄSIEDZKA NA KOŁOWEJ - formularz dla wystawców
Zapraszamy wszystkich na GARAŻÓWKĘ SĄSIEDZKĄ na Kołowej - 17.10 godz. 12.00-16.00

Zgłoszenia przyjmujemy do 10.10

Dajcie szansę na drugie życie ubraniom i przedmiotom, które nie są Wam już potrzebne. Jeśli chcecie wystawić swoje rzeczy zgłoście się już dziś.

Sprzedawać można: meble, ubrania, gadżety, buty, książki, płyty, książki, drobne AGD i RTV, zabawki i inne skarby, których ją już nie potrzebujecie. Jedyne o co prosimy to niech rzeczy będą w dobrym stanie.

Udział zarówno dla wystawców jak i odwiedzających jest bezpłatny.
Zaznaczamy jednak, że ilość miejsc jest ograniczona.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: kontakt@arthousekolowa.pl
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko *
Numer telefonu do kontaktu *
Adres e-mail: *
Co chcesz sprzedawać? *
Ile miejsca potrzebujesz/ jak będzie wyglądało Twoje stoisko? *
W jakiej dzielnicy mieszkasz? *
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dom Kultury „Świt” w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy. ul. Wysockiego 11, 03-371 Warszawa. 2. W Domu Kultury „Świt” w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy wyznaczony został inspektor ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez adres e-mail: iod@dkswit.com.pl lub pisemnie na adres Domu Kultury „Świt” wskazany w ust. 1 powyżej. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy