Реєстрація учасників VI Всеукраїнського (ІI Міжнародного) бізнес-турніру "Стратегія фірми-2019" / Registration for VI All-Ukraininan (ІI International) business tournament "Strategy of the Firm-2019"
ABOUT THE TOURNAMENT IN ENGLISH: http://kint.com.ua/tmp/Strategy_firm_2018/All_Ukrainian_tournament_Strategy_firm_2018.pdf

До участі в турнірі запрошуються учні і студенти, їхні батьки, педагоги і просто ентузіасти з усіх регіонів України. Для учасників шкільного віку буде відкрита УЧНІВСЬКА ЛІГА, для студентів закладів професійно-технічної, фахової передвищої і вищої освіти — СТУДЕНТСЬКА ЛІГА. Для командної участі батьків з дітьми стартуватиме СІМЕЙНА ЛІГА; для вчителів і викладачів — ЛІГА НАСТАВНИКІВ. Участь для учнів, студентів, викладачів і вчителів безкоштовна (за умовами співпраці з МОН України).

При реєстрації обов'язково треба вказати АКТИВНУ електронну адресу, з використанням якої відбуватиметься обмін завданнями й інформацією по турніру. Якщо Ви не хочете оприлюднювати свою особисту адресу, створіть спеціальну пошту для участі в турнірі. Також по e-mail відразу приходить підтвердження реєстрації у турнірі.

Беручи участи у турнірі, Ви зможете відчути себе у кріслі директора та зрозуміти, як на практиці керувати компанією. Адже під час турніру в управління надається тренінгова фірма та стартовий капітал. Головне завдання — налагодити виробництво й розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками й мало провідні позиції на ринку (в середовищі комп'ютерної програми, бізнес-симуляції ViAL+).

ПРО СЕРЕДОВИЩЕ ТУРНІРУ ViAL+: http://kint.com.ua/ua/biznes-trenazher-vial

Конкурентами у досягненні мети виступають компанії інших учасників турніру. Кожен має можливість досягнути вершини підприємництва, набувши досвіду й використавши свою логіку, уміння, навики і знання. Визначення переможців відбувається на основі автоматичного рейтингу.

Для ДВАДЦЯТКИ ФІНАЛІСТІВ кожної ліги :
- фінансові заохочення;
- вписання імен у Золоту книгу фіналіста Стратегії фірми.

На ПЕРЕМОЖЦІВ турніру чекають:
- цінні призи й сюрпризи від спонсорів та організаторів;
- фінансове заохочення;
- урочиста церемонія нагородження у Міністерстві освіти і науки України;

ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРУ:
з 19 лютого по 20 квітня 2019 року;

Реєстрація відкрита ДО 17.02.2019 РОКУ ВКЛЮЧНО.

19.02 — 09.03.19 — відбірковий етап онлайн.
12-30.03.19 — півфінал онлайн.
04-15.04.19 — онлайн-фінал.
17-19.04.19 — очний фінал для всіх учасників у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана (м. Київ, просп.Перемоги, 54/1, ст. м. Шулявська).

*Терміни проведення окремих етапів турніру можуть коригуватися організаторами.

Офіційна сторінка турніру: http://kint.com.ua/ua/biznes-tour-stratehiia-firmy-20
Facebook: https://www.facebook.com/StrategyFirm/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCm35QQOzp9sVP3xA7N_2uBg
Instagram: https://www.instagram.com/strategyfirm/
Telegram: https://t.me/strategyfirm

Email address *
Виберіть свій статус і свою лігу / Choose your league *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service