Registracija į renginį „Čia lūžta” Panevėžyje
Kviečiame registruotis į renginį „Čia lūžta” Panevėžyje, kuris vyks 2020 m. rugpjūčio 5 d., Hotel Romantic viešbutyje (Kranto g. 24, Panevėžys)

Iškilus klausimams kreipkitės į veiklos koordinatorių el. paštu mindaugas@vvpi.lt

Šis renginys yra projekto "Regioninių jaunimo organizacijų tarybų apskritalizacija" viena iš veiklų. Projektas finansuojamas Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšomis.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vardas Pavardė *
Gimimo data *
Telefono numeris *
El. pašto adresas *
Atstovaujama organizacija *
Įrašykite, jei turite specialių poreikių maistui (esate vegetaras(-ė), veganas(-ė) ar alergiškas (-a) tam tikriems produktams). Pateikite tą informaciją, kurią būtų svarbu žinoti organizatoriams
Sutinku, kad organizatoriai gali naudoti renginio metu padarytas nuotraukas, video rezultatų sklaidai (leidiniams, interneto svetainei ir pan.) *
Pastabos
Pateikiant šią registracijos anketą patvirtinu, jog pateikiu teisingą informaciją ir sutinku, kad viešosios įstaigos "Visuomenės ir verslo plėtros institutas" bei Marijampolės jaunimo organizacijų tarybos "Apskritas stalas" komanda su manimi susisiektų aukščiau nurodytais kontaktais, o taip pat, jog tvarkytų mano asmens duomenis kaip tai reglamentuoja Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktai.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy