Mapování kariérového poradenství
Milí studenti,

děkuji Vám za ochotu zapojit se vyplněním dotazníku do průzkumu kariérového poradenství na vybraných školách Jihomoravského kraje, který je součástí projektu KaPoDaV - Podpora kariérového poradenství, podnikavosti pro udržitelný rozvoj a dalšího vzdělávání v Jihomoravském kraji, registrační číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_034/0008211 (dále jako Projekt), který je spolufinancován Evropskou unií, státním rozpočtem ČR a Jihomoravským krajem.

Následující otázky mají za cíl zmapovat aktivity na Vaší škole podporující volbu dalšího vzdělávání a přípravu na budoucí uplatnění v životě. Získaná data budou využita pro potřeby Projektu a návazné evaluační činnosti.

Vyplněním dotazníku strvzujete obeznámení se s výše uvedeným textem a s účely průzkumu, vyjadřujete souhlas s účastí na tomto průzkumu i s tím, že všechny získané údaje budou anonymně zpracovány a publikovány.

Předem vám děkuji za spolupráci při vyplnění dotazníku.

Mgr. Kateřina Hašková
haskova@vzdelavanivsem.cz

Škola *
Prosím vyberte školu, kterou navštěvujete.
Ročník *
Prosím uveďte ročník, který navštěvujete.
Your answer
Vaše škola realizuje řadu aktivit podporujících rozhodování o volbě dalšího vzdělávání a přípravu na Vaše budoucí uplatnění v životě. Do kterých aktivit jste se zapojil/-a a které z nich byly pro Vás nejvíce přínosné?
Velmi přínosné
Spíše přínosné
Spíše nepřínosné
Zcela nepřínosné
Neúčastnil/-a jsem se
Kariérové poradenství
Exkurze na pracoviště
Besedy se zástupci různých povolání
Spolupráce s firmou / zaměstnancem
Účast na veletrzích
Účast na odborných soutěžích
Účast na tematických projektech
Využívání informačních webových stránek
Nácvik psaní CV a motivačního dopisu
Nácvik pracovního pohovoru
Dobrovolnictví
Nabízí Vaše škola ještě jiné aktivity podporující rozhodování o volbě dalšího vzdělávání a budoucím uplatnění v životě, které pro sebe hodnotíte jako přínosné?
Your answer
Pokud by Vaše škola měla neomezené možnosti (finanční, časové, apod.), co by bylo užitečné pro rozhodování o volbu Vašeho dalšího vzdělávání a pro Vaše budoucí uplatnění v životě?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms