Поза серією
14 березня о 19:00 в рамках виставки-серіалу "Озброєні та небезпечні" художниці Анна Щербина та Валентина Петрова презентують нові серії серіалу.

У новій серії "Озброєних та небезпечних" посестри Сестринства Св. Марії Єгипетської борються за нерівні права і фарбують нігті. У світі, сповненому поневірянь, спокус та збочень, їх обов'язок - вистояти двобій із девіантними маргіналами, або ж болісно програти, поповнивши колонію людських покидьків. Чи можуть ці прекрасні та відважні жінки, які жодного разу не одягнули штани, врятувати традиційні сімейні цінності від загроз зовнішнього світу? Все це можна дізнатися, подивившись нову серію "Озброєних та небезпечних".

Режисерки:
Анна Щербина – художниця та ремісниця. Працює з різними медіа: від живопису до відео та аудіо інсталяції. Співзасновниця та учасниця груп ЙОД (2013 - 2015) та Колективу Конкретних Дат (2015 - 2017). Брала участь у виставках: "Свій простір", PinchukArtCentre, Київ (2018), "Textus", VCRC, Київ (2017) та інших.
Валентина Петрова – художниця та феміністка. Працює з такими темами, як подолання патріархальної репрезентації жіночого тіла та пошук нових способів її репрезентації, також художниця працює з темами бідності, праці та насилля.

14 березня (четвер), 19:00
Креативна спільнота IZONE; 4-ий поверх, студія 2
вул. Набережно-Лугова, 8
Вхід вільний, але необхідно заповнити цю форму

З 31 січня по 17 березня у рамках проекту 'Озброєні та небезпечні' відбуватиметься паралельна програма, що включатиме серію кіно-показів, дискусій та лекцій. Виставка присвячена проблемі мілітаризації українського суспільства та, зокрема, досліджує ставлення молоді до насилля і зброї. Учасники проекту зображають у власних серіях крихкий суспільний стан країни, що зазнає зовнішнього військового втручання та переживає посилення ролі ультраправих рухів всередині суспільства.

Email address *
Прізвище та ім'я *
Your answer
Контактний телефон *
Your answer
Звідки ви дізналися про подію? *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of IZOLYATSIA. Report Abuse - Terms of Service