Piknik Pasji 2024

Serdecznie zapraszamy lokalne organizacje pozarządowe do udziału w Pikniku Pasji, który odbędzie się 15 czerwca 2024 roku i będzie finalnym wydarzeniem XVII Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych. To niepowtarzalna okazja, aby zaprezentować Waszą pasję i działalność szerszej publiczności.

W ciągu tego tygodnia będziemy wspólnie budować społeczność i promować działalność pozarządową poprzez różnorodne wydarzenia. Będziecie mieli okazję uczestniczyć w warsztatach tematycznych oraz spotkaniach, które zarysują społeczny i pozarządowy charakter Szczecina.

XVII Tydzień Inicjatyw Pozarządowych, który odbędzie się w dniach 10-15 czerwca, to wyjątkowy czas, w którym chcemy dać głos i przestrzeń wszystkim, którzy dzielą się pasją i zaangażowaniem dla dobra naszego miasta.

W ramach Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych zorganizowany zostanie również wielki Quiz Wiedzy o Organizacjach Pozarządowych dla szkół podstawowych! Czym jest NGO? Jak działają i dla kogo? Dlaczego są tak potrzebne? Na uczestników czekają wspaniałe nagrody, dlatego przygotujcie się na emocjonującą rywalizację. 

Organizacje pozarządowe, grupy sąsiedzkie, młodzieżowe czy lokalnych społecznych działaczy ze Szczecina zapraszamy do zorganizowania podobnych wydarzeń w przestrzeni miasta. Masz pomysł na spotkanie, lokalne wydarzenie, sportową sobotę lub rodzinny piknik dla osiedla? Skorzystaj z mikrodotacji na swoje działania. 

Więcej szczegółów znajdziesz na naszej stronie internetowej www.ngo-szczecin.pl 

Termin przyjmowania zgłoszeń do udziału w Pikniku Pasji dla NGO: od 22 kwietnia do 24 maja 2024 roku.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Pełna nazwa Organizacji
*
Osoba do kontaktu (z którą będą mogli kontaktować się organizatorzy) *
Numer telefonu *
Krótki opis Organizacji (max 100 słów) *
Adres strony internetowej *
Adres strony Facebook *
Jaką formę prezentacji wybierasz?
*
Określ kategorię Organizacji *
Required
Czy chcą Państwo zaprezentować program artystyczny  na scenie? (Jeśli "tak", prosimy o przejście do 2 sekcji, jeżeli "nie" od razu do sekcji nr 3).
*
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Stowarzyszenie Media Dizajn. Report Abuse