Dziękuję za zainteresowanie i zapraszam w podróż
Życzę sobie, abyś miał/miała wpływ na tok opowieści związanej ze spuścizną mojego Taty. Potrzebuję Cię, aby wspólnie znaleźć tematy warte pokazania, porozmawiać o wątkach dla Ciebie ciekawych, poinspirować się, poodkrywać, powymieniać się, obejrzeć wspólnie filmy i zdjęcia razem z Tobą.

KIM BYŁ ALFRED BIELEC?
źródło: "Mistrzowie rękodzieła. Pół wieku cechowego rzemiosła artystycznego 19451995"
Jeden z najwybitniejszych złotników, metaloplastyków i grawerów w Polsce poł.wsch., konstruktor, autor projektów pomników i rzeźb, wykonawca sprzętów kultowych ze srebra i złota: kielichów, relikwiarzy;[...]
Aktywny i uznany działacz społeczny, który wspólnie z żoną Łucją założył w 1990 roku działającą do dziś Fundację SOS Życie.

Był moim ojcem. Zmarł nagle 8 października 2013 roku.

Co chcę zrobić?
Moim celem jest ukazanie postaci artysty-rzemieślnika-ojca i refleksja nad własną tożsamością. Wykonane zdjęcia, materiały archiwalne oraz zebrane historie mówione w formie dźwięku i video posłużą mi do stworzenia monografii.
Uważasz, że pomysł opowiedzenia historii o życiu i twórczości mojego ojca, Alfreda Bielca, jest wart uwagi? *
Wypełnienie wymagane
Co mi zostało po Tacie?
Alfred Bielec pozostawił spuściznę o dużym znaczeniu historycznym/emocjonalnym. Artystów rzemieślników, którzy wykonywali prace wg własnych projektów było/jest w Polsce niewielu i warto, aby kolejni korzystali z dorobku i doświadczenia, które pozostawił mój Tato.
Co dla Ciebie może być szczególnie ciekawego w spuściźnie mojego ojca? *
Wypełnienie wymagane. Możesz wybrać więcej niż jedną odpowiedź.
Required
Kolekcja "blaszek", "próbek", które ojciec wykonywał na WSK Mielec w okresie 1969-1974
Czy wzięła byś/wziąłbyś udział w rozmowie, której towarzyszyłby bezpośredni kontakt z konkretnymi pracami Alfreda Bielca (fotografiami, rysunkami itd.)? *
Wypełnienie wymagane. /rozmowa, wymiana poglądów, refleksja nad konkretną pracą, zdjęciem, wspomnienie itd.
Podaj swój adres e-mail, jeśli chcesz otrzymywać aktualności i informacje nt. pracy nad spuścizną mojego ojca, Alfreda Bielca, zaproszenia na wydarzenia związane z pracą lub inne materiały związane z tym, nad czym pracuję.
Dokonując zgłoszenia swojego zainteresowania projektem Kingi Bielec poprzez zaakceptowanie i elektroniczną wysyłkę niniejszego formularza, na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości co następuje: 1) Administratorem tak zebranych danych osobowych jest Kinga Bielec, zam. Dąbrówki 7/17 w Mielcu. 2) Moje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji projektu związanego ze spuścizną po ojcu, Alfredzie Bielcu i związanymi z nim pracami. 3) Zostałam/łem poinformowana/wany o prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawienia.
Your answer
Czy jest jeszcze coś, o czym chcesz mi powiedzieć/napisać?
Tu jest na to miejsce.
Your answer
Twoje Imię i Nazwisko *
Wypełnienie wymagane
Your answer
Podaj miasto, w którym mieszkasz. *
Wypełnienie wymagane
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service