Farní dovolená 2020: Putování s Františkem
Přihláška k účasti na Farní dovolené 2020 organizované Řk farností Cheb ve dnech 9. - 15. srpna 2020 (od neděle do soboty) na Bublavě (www.penzionbublava.cz) v Krušných horách

INFORMACE: www.dovolena.farnostcheb.cz

TÉMA: Rádi bychom si letos v krásném prostředí západních Krušných hor připomněli povolání k péči o náš společný dům, jak nám to ve své encyklice Laudato si' před 5 lety připomněl papež František. Další Františky (sv. Františka z Assisi a Františka Radkovského) pak přizveme jako další vzácné hosty.

UBYTOVÁNÍ: Kapacita Penzionu Bublava je 44 lůžek ve 13 pokojích dvou až čtyřlůžkových pokojích. Některé z nich mají vlastní sociální zařízení.

ZÁZEMÍ: Součástí penzionu je restaurace s 60 místy k sezení, letní zahrádka, venkovní gril a ohniště a také jsou k dispozici hřiště (tenis, florbal, nohejbal) a soukromé parkoviště.

TERMÍN PŘIHLÁŠENÍ: do 31. 5. 2020 24:00 hod. Včasné přihlášení nám velmi usnadní organizaci. Počet míst je omezen, hlaste se tedy co nejdříve.

CENA POBYTU (6 dní a 6 nocí s polopenzí): děti 0 - 2 roky bez nároku na lůžko a stravu zdarma / děti a mládež od 2 do 18 let 2 700,- Kč / dospělí 3 100,- Kč

ÚHRADA: Cenu pobytu je třeba uhradit spolu s přihláškou. Pokud byste si nemohli dovolit uhradit tuto částku, a přesto byste chtěli jet, ozvěte se, zkusíme společně najít nějaké schůdné řešení. Platbu je možno uskutečnit v hotovosti ve farní kanceláři nebo převodem na č. ú. 781 704 309 / 0800, v. s. 202042 a do zprávy pro příjemce uveďte své příjmení a FD.

STORNO: V případě, že se odhlásíte nejpozději do jednoho měsíce před odjezdem, činí storno poplatek 10 % z ceny; v případě, že později, účastník uhradí cenu ubytování, jídlo bude odhlášeno. Od placení storna je možné upustit jen v případě, že rušíte pobyt ze zdravotních nebo jiných závažných důvodů, které vysvětlíte při konzultaci s farářem. Jinak řečeno: Pokud vám do toho něco vleze, včas se ozvěte, nějak se domluvíme; když nám ze zaplacené částky něco necháte pro uhrazení nákladů spojených se zmatky s vaším odhlášením se, budeme rádi.

VÍCENÁKLADY: Další případné společné vícenáklady (příspěvky na pohonné hmoty řidičům apod.) budou řešeny na místě formou příspěvku do sbírky. Individuální vícenáklady si každý hradí sám (např. vstupné do kulturních či historických objektů, na koupaliště apod., včetně cesty tam a zpět).

DOPRAVA: Dopravu na místo pobytu a zpět (včetně dopravy jízdních kol) si účastníci zajišťují sami (např. vlastním autem, prostředky veřejné dopravy, příp. domluvou s ostatními účastníky farní dovolené, kteří jsou motorizovaní). Pokud byste si s tím nevěděli rady, včas se ozvěte!

KEŠKY: Zvažujeme vypravit se na nějakou fešnou noční kešku a samozřejmě se poohlédneme i po dalších zajímavých kouscích. Na www.dovolena.farnostcheb.cz časem najdete seznam doporučených kešek.

PŘÍPRAVNÝ TÝM: Eva Kolafová, tel. 731619729, Dana Vrbová, tel. 731619762, Ivana Čamková, tel. 739341070, Petr Hruška, tel. 608 656 557

AKTUALITY: www.facebook.com/events/3053424531346810/

KONTAKT: Pro více informací volejte na tel. č. 731 619 729 (Eva Kolafová) nebo pište na mail dovolena@farnostcheb.cz.
Email address *
Kontaktní osoba
Jméno a příjmení: *
Uveďte své jméno a příjmení, pokud chcete přihlásit celou rodinu, pak jméno a příjmení jednoho jejího dospělého člena, který bude zodpovědný za kontakt s organizátory.
Your answer
Kontaktní adresa: *
Zde uveďte adresu, na kterou vám můžeme v případě potřeby zaslat písemné dokumenty.
Your answer
Kontaktní telefon: *
Zde uveďte telefonní číslo, na kterém s Vámi můžeme být v případě potřeby v kontaktu.
Your answer
Počty a seznam přihlašovaných
Kolik členů rodiny (včetně Vás jako kontaktní osoby) ve věku 18 let a více přihlašujete?
Your answer
Kolik přihlašujete dětí ve věku 2 - 17 let?
Your answer
Kolik přihlašujete dětí ve věku do 1,99 let bez nároku na lůžko a stravu?
Your answer
Seznam a osobní údaje přihlašovaných: *
Zde uveďte příjmení, jména a data narození všech rodinných příslušníků, které přihlašujete (včetně sebe):
Your answer
Platba za ubytování
Platbu proveďte podle níže uvedených pokynů.
Součet plateb za ubytování přihlášených *
Níže uveďte celkové sumy plateb za ubytování jednotlivých věkových kategorií těch, které přihlašujete, a celkovou sumu k platbě za všechny přihlášené dohromady. Připomínáme, že cena pobytu (6 dní a 6 nocí s polopenzí) pro účastníky nad 18 let je 3.100,- Kč, pro děti od 2 do 17 let 2.700,- Kč a pro děti do 1,99 let (bez nároku na lůžko a stravu) je pobyt zdarma. Případnou finanční výpomoc je v případě potřeby možné zkusit domluvit osobně s organizátory. Platby zapište níže např. takto: 2 x 3.000 Kč + 2 x 2.500 Kč + 1 x 0 Kč = 13.000 Kč celkem.
Your answer
Způsob platby za pobyt *
Cenu pobytu je třeba uhradit SPOLU S ODESLÁNÍM PŘIHLÁŠKY. Pokud byste si nemohli dovolit uhradit tuto částku, a přesto byste chtěli jet, ozvěte se, zkusíme společně najít nějaké schůdné řešení. Platbu za pobyt je možno uskutečnit v hotovosti ve farní kanceláři nebo převodem na č. ú. 781 704 309 / 0800, v. s. 202042 a do zprávy pro příjemce uveďte své příjmení a FD. Storno podmínky viz výše v záhlaví přihlášky.
Specifické potřeby
Budeme ubytování v Penzionu Bublava (www.penzionbublava.cz), kde je 44 lůžek ve 13 dvou až čtyřlůžkových pokojích. Některé z nich mají vlastní sociální zařízení. Součástí penzionu je restaurace s 60 místy k sezení, letní zahrádka, venkovní gril a ohniště a také jsou k dispozici hřiště (tenis, florbal, nohejbal) a soukromé parkoviště. Pokud máte nějaké zvláštní potřeby či požadavky na dopravu, ubytování, zázemí apod., využijte následující kolonky.
Doprava *
Níže, prosíme, popište způsob vaší dopravy na místo. Pokud jedete vlastním vozidlem, uveďte také, zda do něj můžete vzít některého z dalších účastníků dovolené. Pokud jste již domluveni na tom, že se s někým svezete, také to uveďte. Pokud zatím nevíte, jak se na místo dostat, dejte nám také vědět. Pokud máte či hledáte místo pro svá kola či zavazadla, i to sem můžete napsat.
Your answer
Ubytování
Máte-li nějakou konkrétní představu, jak velký pokoj byste nutně potřebovali či s kým či s kolika dalšími účastníky byste chtěli (či nechtěli) :-) být na pokoji, aby Vám s námi bylo dobře, můžete ji zapsat do této kolonky. Bude-li to jen trochu možné, pokusíme se Vám vyhovět.
Your answer
Cyklisté
Podělte se s námi o to, zda uvažujete vzít si s sebou kola, případně kolik. Můžete také uvést, že je tam máte / nemáte jak dopravit, případně že můžete naložit nějaká kola ostatních účastníků.
Your answer
Zdraví a strava
Níže nám, prosíme, napište, pokud Vy či někdo z Vaší rodiny máte nějaké zdravotní či stravovací omezení, o kterém bychom měli vědět.
Your answer
Další očekávání a nabídky
Níže můžete připsat jakékoli další zvláštní potřeby či očekávání (např. týkající se programu apod.), které by pomohly organizátorům k vytvoření takových podmínek, abyste byli spokojeni. Můžete také připsat, čím byste byli ochotni do společného programu přispět vy sami.
Your answer
Potvrzení přihlášky: *
Odesláním tohoto elektronického formuláře se já osobně, případně spolu s níže uvedenými rodinnými příslušníky, závazně přihlašuji k účasti na Farní dovolené 2020 organizované Řk farností Cheb, beru na vědomí dále uvedené informace a souhlasím se zpracováním svých osobních dat a osobních dat uváděných rodinných příslušníků a s použitím fotodokumentace vzniklé během farní dovolené pro potřeby farnosti.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy