MŁODZIEŻ I COVID-19
Dzień dobry

Dziękujemy, że zdecydowałeś/aś się wziąć udział w naszych badaniach ankietowych!

Być może miałeś/aś już okazję wypełniać podobną ankietę w kwietniu 2020, kiedy po raz pierwszy zostały wprowadzone różne ograniczenia w naszym codziennym życiu aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa Sars-CoV-2, który wywołuję chorobę COVID-19. Pytaliśmy wtedy młodzież w całym kraju o to, jak funkcjonują w nowej rzeczywistości.

Teraz, kiedy ponownie od jakiegoś czasu nasze życie zostało podporządkowane walce z COVID-19, chcemy znów zapytać młodych ludzi o to, jak wygląda ich życie w czasach pandemii i z czym się zmagają na co dzień.


Pomóż nam poznać problemy młodych ludzi i odpowiedz na kilka pytań.

UWAGA:

- Niektóre pytania są tak zbudowane, że kiedy wypełniasz je w telefonie możesz nie zauważyć wszystkich możliwych odpowiedzi, np. pytanie 10, 11 itd.. Zwróć na to uwagę i używaj suwaka aby przejść do kolejnych odpowiedzi.

- Jeśli chcesz zakończyć i wysłać do nas wypełnioną ankietę powinieneś/powinnaś dojść do ostatniej strony formularza (Section 14) i nacisnać przycisk "Submit"Jednak zanim przejdziesz do wypełniania ankiety, otwórz następującą informację:

https://drive.google.com/file/d/1J2RYuoPZNVnpV0GTirYvDtX4j8ymT-Yf/view?usp=sharing

To jest wiadomość dla Twoich rodziców/ opiekunów. Poproś, żeby ją przeczytali i zapytaj, czy zgadzają się na to żebyś odpowiedział/a nam na kilka pytań.
Czy Twoi rodzice/ opiekunowie zgadzają się, żebyś odpowiadał/a na nasze pytania? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy