Weekend w Sławkowie
Zapraszamy na wyjazd do Sławkowa w dniach 20-22.04 2018. Zgłaszamy się na wyjazd przez ten formularz. Koszt 65 zł

Nasz wyjazd przeznaczony jest dla młodzieży gimnazjalnej i starszej, w czasie wyjazdu mamy okazję pogłębić najważniejsze treści wiary, mamy czas na Mszę świętą, Spowiedź, refleksje nad sobą w świetle Słowa Bożego, osobistą modlitwę. To również czas wspólnej zabawy i wypoczynku. Młodzież w czasie wyjazdu będzie pod opieką licznej grupy dorosłych opiekunów oraz księdza Wojciecha Koryto, wikariusza parafii Zesłania Ducha Świętego w Sosnowcu.

Koszt wyjazdu obejmujący pełne wyżywienie i 2 noclegi w schronisku młodzieżowym w Sławkowie - Niwie (trzeba zabrać śpiwory i legitymację) to 65 zł. Zbiórka na przystanku autobusowym Sosnowiec Zagórze Osiedle lub Zagórze Centrum o godz 17.30. Powrót w niedzielę w godzinach popołudniowych.

Więcej informacji można uzyskać u ks. Wojciecha Koryto pod nr tel. 606-876-860.

Imię i nazwisko *
Your answer
Dane do ubezpieczenia: adres i pesel *
Your answer
Telefon kontaktowy do opiekunów *
Your answer
Telefon do uczestnika *
Your answer
Zgoda
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacyjnych przez ks. Wojciecha Koryto, Par. Zesłania Ducha Świętego, ul. K. Szymanowskiego 49, 41-219 Sosnowiec. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182) o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Wyrażam zgodę udostępnianie mojego wizerunku na zdjęciach z wyjazdu wykorzystywanych do promocji wydarzeń oazowych. Zobowiązuję się do uczestniczenia w pełni w programie wyjazdu i przestrzegania jego regulaminu.
Your answer
MM
/
DD
/
YYYY
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service