Революція на граніті – 30 років: план заходів. Акредитація для ЗМІ
Для представників ЗМІ відбудеться пресконференція, присвячена заходам до річниці Революції на граніті. Буде доступна також трансляція на Facebook-сторінці Національного музею Революції Гідності.

30 років тому в малій залі Будинку профспілок відбулася пресконференція лідерів студентства. Олесь Доній, Олег Барков, Ігор Коцюруба, Олег Кузан, Сергія Бащук попередили про активізацію студентських організацій і проведення маніфестацій, оскільки влада не слухає їхніх вимог.

Сьогодні документи КДБ про Революцію на граніті розсекречено. Спецслужби доносили керівництву держави плани студентів, пропонували “вжити заходів” для наведення порядку, відстежували шляхи протестувальників, записували розмови. Подивитися документи онлайн можна на сайті Електронного архіву визвольного руху.

Теми пресконференції:
- Розсекречення Галузевим державним архівом СБУ документів КДБ, що стосуються голодування 1990 року. Представлення колекції в електронному архіві.
- Передача Музеєві Майдану електронних копій світлин, документів і відео Студентського братства Львівщини про Революцію на граніті.
- Презентація заходів із відзначення 30-річчя Революції на граніті: виставкових проєктів і тематичних дискусій із учасниками Революції на граніті.

Учасники пресконференції:

• Андрій Когут, директор Галузевого державного архіву СБУ
• Ігор Кулик, директор Галузевого державного архіву Українського інституту національної пам'яті
• Тарас Семущак, голова Студентського братства Львівщини
• Анна Олійник, в. о. директорки Центру досліджень визвольного руху
• Ігор Пошивайло, генеральний директор Національного музею Революції Гідності
• Антон Дробович, голова Українського інституту національної пам’яті

Коли:
2 жовтня 2020 року, 11:00.

Де:
Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану – ІІ поверх Будинку профспілок, майдан Незалежності, 18/2.
Ім'я та прізвище *
Назва ЗМІ *
Номер телефону *
Е-пошта *
Надаю дозвіл на зберігання та обробку моїх персональних даних. Згода на обробку персональних даних означає, що ми будемо комунікувати з Вами через надані контакти; можемо використовувати надані дані для інформування про наші наступні події; обіцяємо захищати дані та не надавати стороннім особам доступ до них. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy