Всеукраїнська акція на підтримку діалогу всередині українського суспільства "День Миру in UA 2018"
21 вересня відбудеться всеукраїнська акція – «День миру in UA 2018», яка націлена сприяти миру та порозумінню в українському суспільстві. Організатори «Дня миру in UA 2018» закликають активістів та різноманітні інституції перетворювати свої осередки на майданчики для діалогу заради досягнення порозуміння в українському суспільстві та євроінтеграційним процесам. А також привернення уваги світової спільноти до анексії Криму та російської агресії на Донбасі.

Наша організація ГО "СТАН" бере на себе відповідальність розповсюджувати інформацію про ваші події як окремо (детально), так і про всю мережеву акцію разом (скільки учасників, хто вони, де проводять, що саме і для чого), і винести це на рівень всеукраїнських ЗМІ.

У 2017 році до акції приєдналось більше 80 організацій в 20 областях України.

​Найпоширенішими заходами зазвичай стають:
1) Жива Бібліотека - формат, де «Книжками» є люди, щодо яких у суспільстві існують певні упередження – зазвичай це представники етнічних, релігійних меншин, ЛГБТІК-спільноти, а також люди, що живуть закритими групами (як, наприклад, біженці​ з інших країн​​, чи в наших реаліях національні меншими, іноземні студенти тощо​) або ж є прихильниками непопулярних ідей (приміром, вегани чи анархісти).​ В наших українських реаліях такими книгами можуть стати в День миру будь які групи людей, що страждають від упереджених ставлень до них. Минуло вже 4 роки після першої хвилі переселення із зони АТО, а питання ВПО все ще теж гостро стоїть перед нами, так само, які і питання учасників АТО та ветеранів, які повертаються з війни.
Під час читання книги учасники можуть задавати книзі будь які питання, а вона відповідає своїм читачам зі свого досвіду. Важливо, щоб книжок було декілька з різним досвідом, і може навіть різних груп, групи читачів прочитали всі книжки по колу чи бажанню, і для читання мали обмежену кількість часу (від 5 до 15 хв)
Цей формат дуже зручно використовувати в вже існуючих групах, коли наприклад в школу, університет чи робочій колектив приходять книжки, і в відкритих просторах, де перехожі можуть підійти до книжок і задати свої питання. Формат живої бібліотеки є дуже ефективним інструментом в побудові діалогу та руйнуванню стереотипів, а також встановленню живих зв'язків.
Для реалізації потрібні цікаві книжки, простір та учасники

2) Перегляд кіно з дискусією - чудовий формат для обговорення буть якої теми, обираєте на цю тему кіно, чи ролик, всі учасники його дивляться, після чого висловлюють свої думки, щодо фільму та теми, ка піднімається.
Для реалізації потрібен фільм чи ролик, засіб за допомогою якого буде показано фільм (проектор, телевізор), учасники дискусії
У разі потреби в рекомендації таких фільмів, ми можемо вам допомогти обрати фільм.

3) Проведення майстер-класів з будь чого, під час яких люди, що долучаються не примушено спілкуються між собою на тему Миру, його важливості та участі кожного в його розбудові.

4) Спільне малювання Миру (це можуть бути малюнки на асфальте, на ватманах, на стінах, на футболках, на листівках тощо). Кожен учасник може намалювати своє послання чи бачення, чи всі учасники додають шматочок до спільного малюнку, що робить його різноманітним. Головна ціль, це завдати людям питання: "як будувати Мир?".

Алгоритм дій для бажаючих долучитись:
1. Визначитися з місцем та формою проведення акції у місті.
2. Внести подію на карту Всеукраїнською мережевої акції - https://goo.gl/QgYLJU
3. Заповнити цю анкету
4. Розробити детальний план акції, підготувати та розповсюдити анонси про подію (та передати нам, і ми включемо їх в спільну інформаційну кампанію)
5. Долучити до акції інші громадські організації, ініціативні групи, окремих спеціалістів та волонтерів як спікерів та експертів (за бажання в посиленні впливу)
6. Повідомити важливу інформацію щодо проведення акції координаторам акції в Україні.
7. Повідомити орган місцевого самоврядування про проведення акції (лист повідомлення)
8. Провести акцію та розповсюдити інформацію про неї в ЗМІ та серед зацікавлених осіб.
9. Направити координаторам акції в Україні фотографії та опис проведенної події для спільного розповсюдження інформації на Всеукраїнському рівні.
Під час проведення акції варто робити майстер-класи, живі бібліотеки, тренінги, перформанси, фотовиставки, форум-театральні постановки та інші інтерактивні заходи для привернення додаткової уваги.

Проведення спільної мережевої акції – це ефективний спосіб порушити питання стереотипів та розпочати діалоги з місцевою владою, Вихід ряду публікацій в регіональних та загальнонаціональних ЗМІ допоможе у формуванні думки громадськості щодо необхідності розбудови діалогів всередині українського суспільства.

«День миру in UA 2018» проводиться в межах проекту «Providing dialogues and Civic Engagement» (Діалог та активізація громадян), який реалізує ГО «Молодіжна організація «СТАН» за фінансової підтримки National Endowment for Democracy.

Контактна особа:
Андрій Волик - (050) 772-87-46, (093) 99-37-615 https://www.facebook.com/avolyk

Призвіще *
Your answer
Ім'я *
Your answer
Організація/ініціатива яка провдить захід *
Your answer
Лінк на сторінку організвції, якщо вона є
Your answer
Ваша область *
Ваше місто *
Your answer
Контактний номер *
Your answer
email *
Your answer
Назва вашої події *
Your answer
Формат події (акція, кінопоказ, флешмод, дискусія, жива бібліотека, спільна куухня, тощо) вкажить свій формат і опишить його, будь ласка *
Your answer
Цільова аудиторія (для кого проводиться подія) *
Your answer
Місце проведення (якщо вже знаєте) *
Your answer
Більше детально про те, як ви будете проводити свої подію *
Your answer
Вкажіть дату проведення події (пропонуєма дата проведення 21 вересня - День Миру в Світі) *
MM
/
DD
/
YYYY
Чи внесли Ви на карту https://goo.gl/QgYLJU акції відмітку про захід (просимо внести мітку на карту для кращої координації акції) *
Ваші пропозиції та побажання
Your answer
Чи приймали ви вже участь у мережевих акціях? *
Required
Дякуємо, коодринатор акції обов'зково зв'яжиться з вами, чи у разі питань, ви можете зв'язатись з представником ГО "СТАН" (050) 772-87-46, (093) 99-37-615 - Андрій Волик
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms