Dotazník
Vážená paní, vážený pane,

v průběhu příštích let dojde v oblasti nakládání s komunálním odpadem k významným změnám. Naše společnost se na tuto skutečnost intenzivně připravuje, a proto si Vás dovolujeme požádat o vyplnění krátkého dotazníku, který se týká třídění odpadů.
Vaše názory a odpovědi mohou mít určitý význam při rozhodování o plánovaných změnách.

Pokud vyplníte dotazník elektronicky, neodevzdávejte již tištěnou verzi.
Na správně uvedený email obdržíte potvrzení, které slouží k vyzvednutí dárku (budete-li dárek chtít) na Úřadu městského obvodu Třebovice (podatelna v přízemí budovy).
Email address *
1. Vyhovuje Vám současný systém donášení tříděného odpadu na stanoviště, kde jsou kontejnery, nebo by se Vám více líbila varianta, kdy každá domácnost by měla u domu vlastní popelnice na jednotlivé odpady? (papír, plast, komunál, bio)
Clear selection
2. Vyhovovala by Vám v případě vlastních nádob u domu zvlášť nádoba na papír a zvlášť nádoba na plasty nebo byste raději používali jednu společnou nádobu na tyto odpady, které by se následně roztřídily na strojní lince naší společnosti?
Clear selection
obrázek č. 1
obrázek č. 2
3. V případě vlastních nádob u domu byste z estetického hlediska volili popelnice v celobarevném provedení (žlutá, modrá…), nebo by se Vám více líbily všechny popelnice zelené a druhy rozlišené pouze barevným víkem?
Clear selection
obrázek č. 3
obrázek č. 4
4. Máte další náměty k nakládání s odpady?
Děkujeme za ochotu. Řešíme i Vaši budoucnost.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy