Тренінг із скерування до реабілітаційних послуг та асистивних технологій
Анкета-заявка на участь у тренінгу

З метою підвищення обізнаності населення щодо можливості отримання реабілітаційних послуг та / або послуг із забезпечення асистивними технологіями у місті Києві та Київській області 31 березня 2020 у м. Києві відбудеться представлення карти доступних реабілітаційних послуг.

До участі запрошуються представники неурядових організацій осіб з інвалідністю, організації захисту прав пацієнтів; організації, які здійснюють підбір та забезпечення допоміжних засобів реабілітації, установи та організації - надавачі реабілітаційних послуг / послуг із забезпечення асистивними технологіями м. Києві та Київській області.

Участь у заході безкоштовна. Кінцевий термін подачі анкети: 20.03.2020 року. Учасники отримають підтвердження в участі у тренінгу на електронну пошту та / або по телефону.

Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 42 (Veteram Hub (20 поверх), лекротій).
Початок заходу о 15:00 год, закінчення о 18:00.

Кількість учасників обмежена. Відбір буде здійснюватися шляхом конкурсу Анкет.

Проведення інформаційно-просвітницької кампанії з метою підвищення обізнаності населення щодо можливості отримання реабілітаційних послуг та / або послуг із забезпечення асистивними технологіями, стало можливим завдяки проєкту «Покращення реабілітаційних послуг у системах охорони здоров'я», який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Ім'я та прізвище *
Your answer
Стать *
Контактний номер телефону *
Your answer
Контактна електронна адреса *
Your answer
Назва організації, яку Ви представляєте *
Your answer
Посада *
Your answer
Адреса організації *
Your answer
Чи є Ви членом якоїсь громадської організаціЇ? (Якщо так, то вкажіть якої) *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy