“Girişimciler İçin Marka Tasarımı ve Logoların Hikayeleri” 10/07/2020 Cuma- 21:30-22:15- Başvuru Formu
Değerli Girişim dostu
Başvuru formunu doldurup gönderdiğinizde ilgili gün ve saat te zoom dan girebileceğiniz link mail adresinize gönderilecektir.

Ülkemizde önemli markaların danışmanlığını başarı ile yapan marka ve hikâye tasarımcısı Özgür Ahmet Köse bu haftaki konuğum kendisiyle “Girişimciler İçin Marka Tasarımı ve Logoların Hikayeleri” konusunda söyleşi yapacağız.

Amacımız; Logo arayışında olan ve marka kimliğine yatırım yapmak isteyen girişimcilere başlangıç düzeyinde bir okuryazarlık sağlamaktır. Girişimcilerin, tasarımcılar ve ajanslarla çalışırken doğru logo kavramını nasıl anlayacakları ve marka tasarım kültürüne hakim olmaları hedeflenmiştir. Duygusal ve akılda kalıcı logo hikayeleriyle, hikayenin gücü ve etkisi değerlendirilecektir.

Program İçeriği
Girişimciler logo sorununu nasıl çözecek? Girişimci doğru logo kurgusu nasıl olmalıdır? Girişimci logo arayışında nelerden uzak durmalı? Doğru logo kavramı nedir? Girişimciler logo süreçlerinde nelere dikkat etmeli ve nelerden uzak durmalı? Logo kültürü nedir? Logo ile renk arasındaki ilişkiler nelerdir? Logolar neden önemli? Marka Kimliği ve Kimlik Markası nedir? Logolar neden değişiyor? Logoların sosyal tepkileri nelerdir? Logoların İlginç Hikayeleri.

Özgür Ahmet KÖSE,- www.ozgurahmetkose.com- 1999 yılında İstanbul Üniversitesi’nden mezun olmuş ve 2000’lerin başından itibaren çeşitli reklam ajanslarında Grafik Tasarımcı olarak profesyonel kariyerine başlamıştır. 2008 yılında sektör deneyimini ve reklamcılığa bakış açısını daha rahat yönetebilmek adına TANITIMON reklam ajansını kurmuştur. 2019 yılına kadar kurucu ortağı ve Creative Director’ü olarak farklı sektörlerden ulusal ve uluslararası birçok marka ile çalışmıştır. Marka ve Hikaye Tasarımı ve Marka Danışmanlığı odağındaki çalışmalarına devam ederken aynı zamanda global bir ajansın Creative danışmanlığını da yürütmektedir. 2019 yılı itibariyle Facebook Mentorü olarak, Facebook ve TOBB ile beraber Türkiye genelinde 25 ilde 25.000 KOBİ’ye Dijital Pazarlama eğitimleri vermektedir.2020 yılı itibariyle kurucusu olduğu Brand Story Agency ile Marka ve Hikaye Tasarımı özelinde projeler geliştirmeye devam etmektedir. Marka tasarımı ve reklamcılık özelinde ekibiyle birlikte yönettiği kampanya ve projelerle ulusal ve uluslararası birçok itibarlı ödülün sahibidir.
saygılarımızla
Hadi İstanbullu
hadiistanbullu@gmail.com
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Adınız Soyadınız *
İletişim Bilgileri GSM No: -İsteğe Bağlı-
Göreviniz -İsteğe Bağlı-
Clear selection
Girişimcilikle ilgili webinar-eğitim-etkinlik-çekiliş duyurularımdan haber almak İstermisiniz? *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy